Skocz do zawartości
IGNOROWANY

WKRĘTARKA


ŁYSY44

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś taką wkrętarkę lub używał

http://allegro.pl/wielofunkcyjna-wkretarka-ferm-fdsd-1800k2-gw-fv-i1408295246.html

zastanawiam się czy to tylko gadżet czy wystarczy do domowego użytku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do domowego ciuchania styknie, ale nie spodziewałbym się kokosów :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup lepiej wiertarko-wkrętarkę będziesz mógł używać do wiercenia bo ta z aukcji tylko do wkręcania i w tej cenie kupisz już jakąś firmówkę einhell lub b&d do użytku domowego wystarczy i nie musi być 18v wystarczy 12v ważniejsze są mAh to im wartość wyższa tym dłużej trzyma bateria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od 5 lat montuje meble i uzywam MAKITY 12v i jestem z niej bardzo zadowolony bo jest lekke,mała i ma az 3 akumulatory.Dałem za nia ponad 4oo zl i nigdy mnie nie zawiodla ,a dziennie musi krecic jakies 6 godzin.Nigdy bym nie kupil takiego wynalazku jaki pokazales.Jak chcesz do uzytku domowego wystarczy ci np Bosch PSR12 ktora kosztuje ok 300 zl lub Sparky albo Skill - te wkretarki mam sprawdzone w warunkach bojowych i sa w porzadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

makita ,hitachi itp to wogóle inna liga(cenowa i jakościowa) sam używam tylko sprzęt makity i innego nie chcę bo szkoda kasy na chinole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 300zł to skill ,b&d,einhell,może bosch bo makita ,hitach to już koszt powyżej tej sumy chyba że znajdziesz kogoś kto z angli przywozi sprzęt to w tej cenie możesz dostać (np ja kupiłem wyrzynarkę makita 720w cena u nas ok700zł dałem za nówkę 400zł tylko wtyczkę zmieniłem bo u nich są inne )a wkrętarki miał po 350zł też nówki wszystko oczywiście legalne z gwarancją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem kiedyś w OBI za 100zł jakąś niemarkową z dwoma aku, działa do dziś. Trochę słabe już baterie, ale śmiga. Ale makita to wymiata jeśli chodzi o markę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam metabo (pozostały sprzęt również) z impulsem -wkręcam wiercę i o nic się nie martwię ,to fakt że trochę kosztuje ,ale przecież równie dobrze mogliśmy pokupować Laguny -miejsca podobnie ,komfort pewnie nawet lepszy spalanie podobne ,cena znacznie niższa ,a mimo to posiadamy Audi czy ktoś żałuje że nie kupił Laguny ,czy fiata Palio? Jak na moje potrzeby,to ta wkrętara powinna mi starczyć do starości , nie stać mnie by kupować szajs. Kup tak jak Ci radzą Makitę lub inną firmówkę jak Bosch to tylko niebieski (profi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...