Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy jesteś szczęśliwy , że posiadasz Audi ?


mapelastik

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem maniakiem audi bo miałem A100, autko perfekcyjne. Później już było tylko gorzej. Audi A4 porażka i obecna A6 też. W porównaniu z A100 to są szroty. W A100 był pancerny silnik i zawierzenie blacharsko też było ok. A tutaj jest lipa pod każdym względem. A to wahacz, a to termostat, a to jakiś czujnik. Średnio raz w roku coś się dzieje i trzeba wymieniać. W A100 nie było tego problemu. Teraz wytarły mi się ślizgi w oknach i nie chcą się domykać. Masakra jakaś, audi mocno się opuściło. Wierzę w tą markę i nadal jej kibicuję, ale za dużo do powiedzenia mają ekonomiści tej firmy. Chciałbym żeby audi wróciło do jakości jaką prezentowało w latach 80-90.

Patrząc na konkurencje która też się opuściła, audi nadal wydaje się być w czołówce. Obecnie dokupiłem Fiata Punto z 2002 roku i zobaczymy jak wypadnie pod względem Audi. Narazie jest różnica taka że Fiatem się jeździ tragicznie (w sumie to tym się nie da jechać komfortowo). Po ostatniej wizycie Fiatem u mechanika zwrócono mi uwagę że miska zardzewiała i lada moment pojawią się dziury (no ale to fiat). Wracając do mojej A6, jazda po mieście jest bardzo męcząca z uwagi na silnik diesla i rozmiary auta, ale po trasie jest super, nie zamienię jej narazie na nic innego. Na miasto zamierzam kupić motocykl i mam nadzieję że będzie mi dawał więcej frajdy niż auto.

Chciałbym żeby Audi zaczęło znowu produkować pancerne auta.

To może spróbuj A8

Myślałem o zmianie na jeszcze większe auto i tak jak przeglądałem to pojawił się VW Phaeton i bardzo mi się spodobał. Jak będę zmieniał to zobaczymy co się trafi w lepszym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej miałem starego poczciwego AEB byłem zadowolony zwłaszcza że miało LPG.

Teraz mam AVG i też jestem zadowolony.Jak wsiadam czasem do zony iski to mam wrażenia że audi jest pancerne:decayed::decayed:

Jak kazde auto ma swoje wady i zalety ale jak przechodzę i patrze na nie to jest to co mi się podoba,wątpię ze bedzie inna marka bynajmniej dla mnie.

Żona mówi ze zwariowałem ale ja nie chce się leczyć:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to moje pierwsze Audi, kupione w dodatku całkiem przypadkowo i jestem z tego powodu bardzo happy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...