Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Wysokie spalanie


LortG

Rekomendowane odpowiedzi

umnie zapala sie jak przy 90km jak na fisie pokazuje :) Czesto wyjezdzam caly bak. Zrobilem tak pierwszy raz ze 20 km mialem do konca i wymieniem filtr pomimo tego ze ni csie nie stalo i robie tak dalej :P

Powiadam Ci ...zaprzestań! :) :) :)

Poważnie rzecz biorąc... zastanówmy się... jeśli w baku znajduje się jakiś "syf" to pewnie zawsze na powierzchni paliwa...aby dostał się do obiegu ...musielibyśmy wycyckać bak do suchutka...

tak czy siak... ja juz nie próbuje wiecej :>

Jest jeszcze jedna sprawa...zwróćcie uwage. Teoretycznie obciążone auto... bagażem, pasażerami itd powinno spalać wiecej :mysli:

Mam odwrotnie :naughty: :gwizdanie: po 600km w 5 osób komp pokazał średnie 5,5... na tej samej trasie jeżdżąc w pojedynke 6,3...i tak już 3krotnie. :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam odwrotnie :naughty: :gwizdanie: po 600km w 5 osób komp pokazał średnie 5,5... na tej samej trasie jeżdżąc w pojedynke 6,3...i tak już 3krotnie. :shocked:

Chyba jest to niemożliwe, większa masa = większe spalanie, prawa fizyki :gwizdanie: Może pasażerowie Ci cały czas mówili "zwolnij, zwolnij" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Prędkość około 140 do 150/h ... w pojedynke to samo.

W niedziele przypadek się powtórzył.

Dziwne :mysli:

może masz obficie zbudowaną rodzinkę i drastycznie zmniejsza się opór powietrza :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...