Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!


WhyMe?

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko Simon bo michier kupił 2.0 tfsi i teraz kozaczy. A że Marcuso to jego Przyjaciel to teraz razem kozaczą:grin:

Nie rozpierdalaj mnie. Ja nie powiem kto kozaczy najbardziej ze wszystkich tutaj:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Adam jestem kozak jakoś to nikomu nie przeszkadza tylko Tobie i Michałowi:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo ja akurat mam wolną niedziele tak od ruskiego roku :)

Trzeba z kierownictwem rozmawiać. Puma już chyba nie chce kresek ze mną robić :cry:

Why me to czy puma chce czy nie chce zależy tylko i wylącznie przede wszystkim od tego czy masz wiecej pod masą czy mniej od niego:decayed:

Ostatnio polataliśmy trochę po obwodnicy :naughty: Trzeba się kiedy zebrać i spotkać na mc :good: Na luz chłopaki wrzucić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo pary...bo zima trza w tłoki to zapodać :P a tak byłem ostatnio na spocie w Cz-wie z naszego klubu w 2007 gdzieś tak :) i 2008 czy 9 na 3stawach :P czyli zanim McD wybudowali...

A sysek B6 mam po B5 jesienią zmieniłem...

Chyba na lodowisko wyskocze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno niweluje koleiny na drodze... :)

---------- Post dopisany 15-02-2013 at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany 13-02-2013 at 21:22 ----------

Właśnie zmieniłem napinacz paska wieloklinowego :) odrazu cisza :) W starym była wytłuczona tuleja plastykowa i wypłynął smar z łożysk rolki. Bardzo się ucieszyłem że kupiłem INA bo oryginalny też był taki. A wszystko bez rozbierania przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo ładnie. Czasem małe rzeczy a cieszą :wink:

---------- Post dopisany 17-02-2013 at 03:51 ---------- Poprzedni post napisany 16-02-2013 at 00:43 ----------

Puma przez tego maka to wczoraj wieczorem jak strzała przeleciałeś :facepalm: Czemu nie wchodziłeś do środka? Ze Sławkiem kawkę piłem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mama mówi patrz ktoś ci kiwa z tego audi ale za późno:decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ----------

No i bardzo ładnie. Czasem małe rzeczy a cieszą :wink:

---------- Post dopisany 17-02-2013 at 03:51 ---------- Poprzedni post napisany 16-02-2013 at 00:43 ----------

Puma przez tego maka to wczoraj wieczorem jak strzała przeleciałeś :facepalm: Czemu nie wchodziłeś do środka? Ze Sławkiem kawkę piłem :naughty:

Miałem doła musiałem se pozapierdalać:decayed: Nie wchodziłem bo na roboczo byłem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mama mówi patrz ktoś ci kiwa z tego audi ale za późno:decayed::decayed::decayed:

Nie no spoko rozumie, ale żeby mama zwracała większą uwagę na audi niż Ty:decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no luz blues :wink: Wychodzę na dwór i cię było ze świateł słychać jak muzą dawałeś :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie Sysek to nie powiedziała że z AUDI:grin::grin:

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

Nie no luz blues :wink: Wychodzę na dwór i cię było ze świateł słychać jak muzą dawałeś :song:

BOSE:kox::kox::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz żałuje że jak audio robiłem i dywan był wyciągnięty że wtedy bose nie wpakowałem za jedną robotą :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz żałuje że jak audio robiłem i dywan był wyciągnięty że wtedy bose nie wpakowałem za jedną robotą :doh:

Założysz bez problemu bez wyciągania dywanu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz żałuje że jak audio robiłem i dywan był wyciągnięty że wtedy bose nie wpakowałem za jedną robotą :doh:

Założysz bez problemu bez wyciągania dywanu :kox:

Lepiej jak wszystko jest zrobione tak jak ma być :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...