Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] utrata dynamiki w czasie przyspieszania.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam...

Sprawa wygląda tak:

auto zbiera się normalnie płynnie i elastycznie...wszystko wydaje się ok i ciężko stwierdzić kiedy się to dzieje a mianowicie autko przestaje jechać..nagle je odcina i dochodzi tylko do 2.5 tyś obrotów...

gasimy i wszystko wraca do normy....zdarza się to szczególnie na trasie....

i naprawdę na różnych biegach i rożnych obrotach..

autkiem jeździ żonka z synkiem i jest to trochę niebezpieczne...

bardzo prosze o pomoc...

pozdrawiam

[mod]zapoznaj sie prosze z regulaminem forum, uzywaj wyszukiwarki, gdy zakladasz nowy watek nazywaj go odpowiednio oraz stosuj właściwy prefix - Musashi [/mod]

Opublikowano

pewnie geometria w turbinie się zapiekła

:vaglogi:

Opublikowano
  • Autor

czyli rozumiem ,że sprawa jest ostawień turbiny....możesz jaśniej wytłumaczyć...

Oki zrobię vaga i co dalej?

Opublikowano

Prawdopodobnie turbawka do czyszczenia.

Opublikowano

czyli rozumiem ,że sprawa jest ostawień turbiny....możesz jaśniej wytłumaczyć...

Oki zrobię vaga i co dalej?

Prawdopodobnie masz zapieczone kierownice turbosprężarki w następstwie czego występuje przeładowanie/niedoładowanie powietrza do silnika.

Zrób prawidłowo logi i zamieść je tutaj na forum - po zapoznaniu się z nimi forumowi szamani postawią diagnozę.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano

prawdopodobnie to co napisal przedmówca

Opublikowano
  • Autor

no to teraz muszę się zakręcić za Wagiem w Wawie...

ok a jeśli jest tak jak mówicie to co mnie czeka jaka robota ,koszt i tp?

Opublikowano

a moze by warto skorzystac z wyszukiwarki na forum? :cool1:

temat walkowany wielokrotnie :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

jestem nowy....jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to się nie wcinaj...mądrością bo nikt ci nie nakazuje czytać mojego posta!

a jak chcesz pomóc daj linka i po sprawie...

Opublikowano
  • Autor

serdecznie dziękuje....szukałem i nie moglem na ten watek trafić ....jeszcze raz dzięki

Opublikowano

spoko musimy sobie pomagac

Opublikowano

W wyszukiwarce wpisz "Notlauf" :wink4:

Opublikowano

jestem nowy....jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to się nie wcinaj...mądrością bo nikt ci nie nakazuje czytać mojego posta!

a jak chcesz pomóc daj linka i po sprawie...

zakladajac konto na forum, zobowiazales sie do przestrzegania regulaminu. tylko i wylacznie ze wzgledu na to, ze jestes nowy twoj watek jeszcze nie zostal usuniety.

Opublikowano
  • Autor

sorry,ale nie na jednym forum się kręcę o innej tematyce...i jakoś tam mody nie sa aż tak agresywne jak kolega...sorry za nie znajomość pewnych kwestii ,poprawie się...pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.