Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHH] Problem z odpaleniem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam problem z opaleniem Audiolki mianowicie czy stoi w garażu czy na zewnątrz to bardzo słabo kręci dopiero za trzecim razem załapuje.Wymienione zostały świece żarowe,filtr paliwa i tu zaczyna się problem mianowicie założyłem przezroczysty wężyk od filtru paliwa do pompy wtryskowej i co chwilę od filtra przelatuje powietrze tak jak by gdzieś zasysał natomiast po zgaszeniu silnika paliwo cofa się od pompy do filtra gdzie nie powinno raczej tak być.Więc znowu założyłem stary filtr i dalej to samo ma ktoś pomysł czemu się tak dzieje za pomoc z góry serdecznie dziękuje.

Opublikowano

Witam. Mam problem z opaleniem Audiolki mianowicie czy stoi w garażu czy na zewnątrz to bardzo słabo kręci dopiero za trzecim razem załapuje.Wymienione zostały świece żarowe,filtr paliwa i tu zaczyna się problem mianowicie założyłem przezroczysty wężyk od filtru paliwa do pompy wtryskowej i co chwilę od filtra przelatuje powietrze tak jak by gdzieś zasysał natomiast po zgaszeniu silnika paliwo cofa się od pompy do filtra gdzie nie powinno raczej tak być.Więc znowu założyłem stary filtr i dalej to samo ma ktoś pomysł czemu się tak dzieje za pomoc z góry serdecznie dziękuje.

ale jak jest zimny czy ciepły zle zapala?
Opublikowano
  • Autor

Jak ciepły to spoko nawet ale pójdę do sklepu na 5 min to znowu dusi się.Vag nic nie pokazuje

Opublikowano

ja tak miałem przy nieszczelnej pompie paliwa w AHU :cool1:

dzień przed wykazaniem usterki byłem na VAG-u i nic nie pokazało :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

pewnie zawor zwrotny w pompie szlak trafil i temu Ci paliwo ucieka wraca do baku i sie zapowietrza. Proponuje na ten przezroczysty wezyk zalozyc zaworek zwrotny powinno pomoc. Jak nie to gdzies powietrze zasysa. pozspawrdzaj cz nie cieknie gdzies ropa.

Opublikowano

rozpocznij, od podociagania wszystkich polaczen lub wymiany zacoskow, poczawszy od zbiornika. [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 11:48_________________________________________________

pewnie zawor zwrotny w pompie szlak trafil i temu Ci paliwo ucieka wraca do baku i sie zapowietrza. Proponuje na ten przezroczysty wezyk zalozyc zaworek zwrotny powinno pomoc. Jak nie to gdzies powietrze zasysa. pozspawrdzaj cz nie cieknie gdzies ropa.

przeciez w 1,9 tdi VP cisnienie pojawia sie dopiero za pompa wtryskowa, we wczesniej odcinkach przewodow w czasie pracy silnika wystepuje podcisnienie, ktore wytwarzane przez pompe wtryskowa zasysa paliwo ze zbiornika, a przy okazji wszelkimi nieszczelnosciami powietrze.

Opublikowano

a ja myślę, że on nie ma AHH tylko 1Z lub AHU :wink4:

Opublikowano

I co zrobiłeś??

dałem do uszczelnienia...koszt 400zł (chyba bo nie pamietam dokładnie)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.