Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Pomoc w doborze sprzętu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chcę kupić coś do bagażnika . Subwoofer i wzmacniacz. mam na ten cel ok 600-700 zł (nie więcej) słucham wszystkiego po trochu, ale głównie jest to rap i czarne rytmy :) myślałem o:

wzmacniacz carpower hpb-602 lub hpb-1502 lub MAC AUDIO MPX 2500

subwoofer JBL GT5-12 BR lub Magnat Xpress 12, lub Rockford fostgate R1

Pozdrawiam ! ;)

Opublikowano

Ja bym ci polecał kupić ten subwoofer bo gra za***iście i już kilku osobom go poleciłem :wink4:

http://allegro.pl/alpine-sbe-1243bp-skrzynka-basowa-30cm-800w-gw-pl-i1416798413.html

Gra o wiele lepiej niż ten JBL co podałeś bo obydwa testowałem i słychać było dobrze różnicę.

Do tego np taki wzmacniacz http://allegro.pl/magnat-edition-44-hq-promocja-gratisy-sklep-od-ss-i1417282695.html

4 kanałowy bo zawsze możesz zmostkować na głośniki.

Taki zestaw przekracza Twoją pulę o ok 50zł ale warto się na niego zdecydować bo są to sprawdzone przeze mnie produkty i będziesz na pewno zadowolony :wink4:

Opublikowano

Ja bym ci polecał kupić ten subwoofer bo gra za***iście i już kilku osobom go poleciłem :wink4:

http://allegro.pl/alpine-sbe-1243bp-skrzynka-basowa-30cm-800w-gw-pl-i1416798413.html

Gra o wiele lepiej niż ten JBL co podałeś bo obydwa testowałem i słychać było dobrze różnicę.

Do tego np taki wzmacniacz http://allegro.pl/magnat-edition-44-hq-promocja-gratisy-sklep-od-ss-i1417282695.html

Ten wzmacniacz ma w mostku 150 WRMS, to chyba jednak trochę za mało do tego głośnika.

Opublikowano

Ja bym ci polecał kupić ten subwoofer bo gra za***iście i już kilku osobom go poleciłem :wink4:

http://allegro.pl/alpine-sbe-1243bp-skrzynka-basowa-30cm-800w-gw-pl-i1416798413.html

Gra o wiele lepiej niż ten JBL co podałeś bo obydwa testowałem i słychać było dobrze różnicę.

Do tego np taki wzmacniacz http://allegro.pl/magnat-edition-44-hq-promocja-gratisy-sklep-od-ss-i1417282695.html

Ten wzmacniacz ma w mostku 150 WRMS, to chyba jednak trochę za mało do tego głośnika.

w mostku na 1 ma 300WRMS

Opublikowano
  • Autor

Ja bym ci polecał kupić ten subwoofer bo gra za***iście i już kilku osobom go poleciłem :wink4:

http://allegro.pl/alpine-sbe-1243bp-skrzynka-basowa-30cm-800w-gw-pl-i1416798413.html

Gra o wiele lepiej niż ten JBL co podałeś bo obydwa testowałem i słychać było dobrze różnicę.

Do tego np taki wzmacniacz http://allegro.pl/magnat-edition-44-hq-promocja-gratisy-sklep-od-ss-i1417282695.html

4 kanałowy bo zawsze możesz zmostkować na głośniki.

Taki zestaw przekracza Twoją pulę o ok 50zł ale warto się na niego zdecydować bo są to sprawdzone przeze mnie produkty i będziesz na pewno zadowolony :wink4:

Wszystko fajnie .. tylko 460 + 300 to juz jes 760 .. do tego przysylka to jzu ok 800 do tego kable jakies 900 złotych .. :disgust:

Opublikowano

Ja bym ci polecał kupić ten subwoofer bo gra za***iście i już kilku osobom go poleciłem :wink4:

http://allegro.pl/alpine-sbe-1243bp-skrzynka-basowa-30cm-800w-gw-pl-i1416798413.html

Gra o wiele lepiej niż ten JBL co podałeś bo obydwa testowałem i słychać było dobrze różnicę.

Do tego np taki wzmacniacz http://allegro.pl/magnat-edition-44-hq-promocja-gratisy-sklep-od-ss-i1417282695.html

Ten wzmacniacz ma w mostku 150 WRMS, to chyba jednak trochę za mało do tego głośnika.

w mostku na 1 ma 300WRMS

# Tryb pracy: 4 kanały / 2 kanały

# Moc RMS: 4x 55 W / 2x 150 W 4 Ohm

# Moc MAX: 4x 140 W / 2x 550 W 4 Ohm

# Moc RMS 4x 75W (2 Ohm)

# Moc Max 4x 275 W (2 Ohm)

Skąd to 300?

Opublikowano

# Moc RMS: 4x 55 W / 2x 150 W 4 Ohm

# Moc RMS 4x 75W (2 Ohm)

z tego nie będzie 300?

Opublikowano

No jak pomnożymy to będzie :P. Ale zaproponowany w poście do którego się odniosłem głośnik ma jedną cewkę (4 Ohm), więc nie podłączysz magicznie dwóch (już po zmostkowaniu) kanałów, nie zrobisz mostka na mostkach. Max z tego wzmacniacza na ten subwoofer to 150 WRMS, i zostają dwa wolne kanały.

Opublikowano

chyba, że tak :)

Opublikowano

z PABLA linku głośnik jak najbardziej :good: ale wzmaka bym innego szukal jakiegos dobrego monoblocka albo 2-kanałowego :)

Opublikowano

dobrego monoblocka za 300 zeta :brawo::facepalm:

Opublikowano

dobrego monoblocka za 300 zeta :brawo::facepalm:

za 300zl moze kupi jakaś 2-kanałówke no fakt na monoblocka nie styknie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.