Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A6 BDV] Jaki olej ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Kupiłem sobie Audi z silnikiem 2.4 V6 i chciałbym wymienić olej. Przy silniku na kartce jest napisane, że był lany Mobil, ale jaki to nie wiem. Możecie mi powiedziec jaki olej byłby najlepszy do tego silnika ? Przebieg 170 tysięcy.

PS Ile oleju wchodzi do tej V6 ?

Pozrawiam

Opublikowano

ale to jest ważne jaki był lany. (0-61) 650-53-11 tu masz nr tel do serwisu w który ci powiedział (jeśli był serwisowany) jaki miałeś. a jak nie to ścigaj poprzedniego właściciela. jeśli i to nie pomoże to najbezpieczniej by było zalać półsyntetyk.

Opublikowano

Ja bym na twoim miejscu zalal MOBIL PELEN SYNTETYK przebieg nie masz duży

Opublikowano
  • Autor

Samochód sprowadziłem z Niemiec. W Polskim serwisie powiedzą mi wszystko o tym samochodzie ?? Ile oleju wchodzi do tego silnika ?

Opublikowano

Samochód sprowadziłem z Niemiec. W Polskim serwisie powiedzą mi wszystko o tym samochodzie ?? Ile oleju wchodzi do tego silnika ?

Jesli samochod byl sprowadzany to nie bardzo ci powiedza bo nie maja go w bazie danych, nie byl serwisowany w polsce, chyba ze maja dane z niemiec w co watpie. Oleju wchodzi jakies 5 liter, jak kupisz 5 to napewno wystarczy. Co do oleju to popatrz moze masz jakies fakturki niemieckie i moze tam doczytasz jaki olej byl lany, a moze masz niemiecka ksiazke serwisowa tam powinno tez pisac, sprubuj moze jakos da sie rozszyfrowac cyfry z tej kartki i bedziesz wiedzial co bylo lane. Jesli nie masz zadnych informacji, to najbezpieczniej jest zalac polsyntetyk, i nic wiecej nie kombinowac.

Opublikowano
  • Autor

To serwis raczej odpada. Przejrzałem wszystki fakturki, książki i nic nie znalazłem. Dzisiaj przeglądne wszystko jeszcze raz. Dzięki za pomoc chłopaki. Pozdro

Opublikowano

a dlaczego odpada? zadzwoń tam gdzi ci mówiłem. jeśl auto bylo serwisowane w UE to powinnienes sie dowiedzic co i jak...

Opublikowano

a dlaczego odpada? zadzwoń tam gdzi ci mówiłem. jeśl auto bylo serwisowane w UE to powinnienes sie dowiedzic co i jak...

W sumie masz racje ale, tez stu procentowej pewnosci nie ma bo np. jesli auto przestalo byc serwisowane w 2006 r, a puzniej, wlasciciel robil wszystko na wlasna reke mogl zmienic olej, z pelnegosyntetyka na polsyntetyk. Ale warto sprubowac, sie dowiedziec.

Opublikowano

a dlaczego odpada? zadzwoń tam gdzi ci mówiłem. jeśl auto bylo serwisowane w UE to powinnienes sie dowiedzic co i jak...

W sumie masz racje ale, tez sto procentowej pewnosci nie ma bo np. jesli auto przestalo byc serwisowane w 2006 r, a puzniej, wlasciciel robil wszystko na wlasna reke mogl zmienic olej, z pelnegosyntetyka na polsyntetyk. Ale warto sprubowac, sie dowiedziec.

Jeżeli nie jeździł długo na półsyntetyku to śmiało lej full syntetyk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.