Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Widziałem to twoje padło wczoraj w puławach na centralnej brykałeś jakos 13-14

nono, daję po oczach :decayed::polew:
Opublikowano

Zapodaj fote z wiekszej odległosci tego grila i pierscieni. Widze ze jakaś nowa moda nastaje na przemalowywanie przednich znaczków, pewnie z zachodu przyszła :)

Opublikowano
  • Autor

Zapodaj fote z wiekszej odległosci tego grila i pierscieni. Widze ze jakaś nowa moda nastaje na przemalowywanie przednich znaczków, pewnie z zachodu przyszła :)

teraz nie wrzuce bo bez ramki tak łyso :decayed:
Opublikowano

czym malowałeś ramkę i jak ją przygotowałeś przed pryśnięciem ??

Opublikowano
  • Autor

czym malowałeś ramkę i jak ją przygotowałeś przed pryśnięciem ??

ostre darcie papirem :decayed: lakier w spayu od znajomego który pracuje w sklepie z lakierami samochodowymi, mam nim maźnięte śrubki w felgach i już długo się trzyma. Jeśli na ramce nie da rady to ją obkleję folią
Opublikowano

ja jak malowałem to nie zdarłem tego chromu (oczywiście zmatowałem) no i czarny mat poszedł fc**j po tygodniu, malowałem motipem

teraz planuje właśnie go zedrzeć i potem prysnąć, no zobaczymy co z tego będzie

Opublikowano
  • Autor

ja jak malowałem to nie zdarłem tego chromu (oczywiście zmatowałem) no i czarny mat poszedł fc**j po tygodniu, malowałem motipem

teraz planuje właśnie go zedrzeć i potem prysnąć, no zobaczymy co z tego będzie

zobacze i jak, w tamtym też tak miałem że ramka dostawała kamieniami itp i farba odprysnęła, zobaczę teraz
Opublikowano

ja swoją ramkę zmatowiłem, psiknąłem podkładem w spreju (ze cztery razy) i na końcu czarny mat (też ze cztery razy)

przejeździłem od wczesnej wiosny do teraz i są może ze dwa małe uszczerbki od kamyczków

Opublikowano

dalej w ta padake inwestujesz :D:D

Opublikowano
  • Autor

dalej w ta padake inwestujesz :D:D

a Ty swoją już sprzedałeś? :decayed:
Opublikowano

a to jest temat top secret :)[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 21:27_________________________________________________ale widze postepy sa :D:D dobrze wyglada i wkoncu ci lampy po lifcie wpadly na przod :D:D

Opublikowano
  • Autor

a to jest temat top secret :)[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 21:27_________________________________________________ale widze postepy sa :D:D dobrze wyglada i wkoncu ci lampy po lifcie wpadly na przod :D:D

jeszcze nie, może w sobotę zamontuję :gwizdanie:
Opublikowano

a to jest temat top secret :)[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 21:27_________________________________________________ale widze postepy sa :D:D dobrze wyglada i wkoncu ci lampy po lifcie wpadly na przod :D:D

jeszcze nie, może w sobotę zamontuję :gwizdanie:

jeszcze nie, może w sobotę zamontuję :gwizdanie

montuj montuj - w porównaniu do starych jest :kox:

Opublikowano

a to jest temat top secret :)[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 21:27_________________________________________________ale widze postepy sa :D:D dobrze wyglada i wkoncu ci lampy po lifcie wpadly na przod :D:D

jeszcze nie, może w sobotę zamontuję :gwizdanie:

jeszcze nie, może w sobotę zamontuję :gwizdanie

montuj montuj - w porównaniu do starych jest :kox:

zakładaj bixy od razu :)

Opublikowano
  • Autor

a to jest temat top secret :)[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 21:27_________________________________________________ale widze postepy sa :D:D dobrze wyglada i wkoncu ci lampy po lifcie wpadly na przod :D:D

jeszcze nie, może w sobotę zamontuję :gwizdanie:

jeszcze nie, może w sobotę zamontuję :gwizdanie

montuj montuj - w porównaniu do starych jest :kox:

wiem wiem, miałem już tych lamp od zajebaju :decayed:
Opublikowano

ja mam pierwsze - co patrze na jej ryja to gęba się sama cieszy :kox:

Opublikowano

no dobrze wygląda,podoba mi się, :kox: a co z tą rozpórką,wykminiłeś coś

Opublikowano
  • Autor

no dobrze wygląda,podoba mi się, :kox: a co z tą rozpórką,wykminiłeś coś

rozpórki narazie nie zakupiłem, skupiłem się na lampeczkach, wiem po moim poprzednim B5 że duuużo dodają do wyglądu
Opublikowano

no ladnie wyglada,ja tez wsadzilem polifty i auto odrazu mlodsze :kox:

Opublikowano

no dobrze wygląda,podoba mi się, :kox: a co z tą rozpórką,wykminiłeś coś

rozpórki narazie nie zakupiłem, skupiłem się na lampeczkach, wiem po moim poprzednim B5 że duuużo dodają do wyglądu

ladniejsza juz nie bedzie:p

zakladaj jak najszybciej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.