Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nie świecąca rezerwa i nie tylko


Szamek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wie może ktoś czy jest może jakiś bezpiecznik od rezerwy oraz oświetlenia temp. silnika oraz wskaźnika paliwa? dzisiaj mi zgasło podświetlenie tych dwóch wskaźników oraz rezerwa się nie świeci, a gdy jest mało paliwa to daje tylko sygnał dźwiękowy, szukałem na forum ale nic nie znalazłem na ten temat

miał ktoś z Was może podobny przypadek? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

na twoim miejscu sprawdziłbym czy nie masz przepalonych żarówek od podświetlenia zegarów i od rezerwy.Dodam że niema z tym dużo roboty i od razu najlepiej wymienić wszystkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko czy tak od razu spaliłaby się żarówka od rezerwy i podświetlania zegarów? a tak w ogóle to rezerwa ma chyba jakiś wyświetlacz, tak? :mysli: już kiedyś zmieniałem żarówki w liczniku tylko że nie mam garażu a pogoda jest jaka jest, dlatego chciałem się dowiedzieć czy może być tego inna przyczyna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro dźwięk od rezerwy działa to z pewnością będzie spalona żarówka (mam auto z tego samego rocznika i od rezerwy nie ma wyświetlacza tylko żarówka chyba że masz fisa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej napisał,dostań się do żarówek i sprawdz a przy okazji może stuningujesz optycznie furę zakładając chromy na tarcze :naughty:http://img708.imageshack.us/i/20100219006.jpg/ A ta zabawa nie wymaga mieć garażu :gwizdanie: Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro dźwięk od rezerwy działa to z pewnością będzie spalona żarówka (mam auto z tego samego rocznika i od rezerwy nie ma wyświetlacza tylko żarówka chyba że masz fisa).

fisa nie mam, więc to musi być żarówka tak jak mówisz :wink4:

Tak jak kolega wyżej napisał,dostań się do żarówek i sprawdz a przy okazji może stuningujesz optycznie furę zakładając chromy na tarcze :naughty:http://img708.imageshack.us/i/20100219006.jpg/ A ta zabawa nie wymaga mieć garażu :gwizdanie: Pzdr.

chromy na tarczach są już dawno :cool1:

[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 14:50_________________________________________________możecie mi powiedzieć czy bez licznika mogę poruszać się autem czy coś się może stać? :mysli:

mieszkam na zadupiu i po wyjęciu tych żarówek muszę gnać ok. 20km w poszukiwaniu ich po sklepach:/

chyba że może ktoś z Was może powiedzieć i pokazać jakie tam powinny być te żarówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...