Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFB] Jest na forum jakiś znawca tiptronika?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Jak w temacie...

O ile na silnik nie mam bo narzekać to nam bardzo uciążliwy problem że skrzynia i szukam kogoś kto mógłby powiedzieć mniej więcej o co chodzi...

Opublikowano

To najpierw napisz co to za problem a potem będziemy myśleć :gwizdanie:

Opublikowano

Witam. No więc...

Przy prędkości około 32-35km/h na rozgrzanej już zimnej skrzyni czuć szarpniecie. Jeśli przyspieszan spokojnie to dzieje się to na 3 biegu a jak agresywnie to na 2.

I wogóle do momentu szarpniecia czuć jakby skrzynia nie przenosiła całej mocy...dzieje się tak na trybie D i na Tipie

Opublikowano

Na vagu sprawdzałeś czy są jakieś błędy ?

Opublikowano

lock-up w konwerterze?

Opublikowano

lock-up w konwerterze?

No ale żeby było czuć szarpnięcie to coś nie tak jednak.

Opublikowano

A tak na początek podstawy z obsługi

Kiedy wymieniales olejek w skrzyni i jaki tam siedzi bo jak jakieś go..no to taki normalny objaw

Jeżeli nie wywala trybu awaryjnego to nie jest Az tak zle

Najpierw zrób porządnie czynności servisowe potem polataj chwilke a pózniej z jakimiś rezultatem daj znać co dalej bo z twojego opisu i na odległość to gdybaniem można książkę napisać

Wiecej informacji z tego co zrobiłeś

Najpierw szukaj .......... Potem temat zakładaj bo z tego co piszesz to na teraz masz objaw i wróżki szukasz

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Trybu awaryjnego nie "wywala" :cool1:

Olej wymieniałem na ATF Febi - przynajmniej tak mówił mechanik

Przy ostatniej czynności serwisowej silnika zaistniała konieczność zdemontowania chłodniczki oleju skrzyni biegów i praktycznie nic z niej nie wyleciało :shocked: :shocked: :blink::chytry:

Vag nie pokazał żadnych błędów związanych ze skrzynią i podobnych.

Tak więc pozostaje mi szybko wymieniać olej i filtr?

Opublikowano

Czyli jest prawdopodobienstwo ze masz to co wyczytałem na innych forach odnośnie używania oleju marki krzak a mianowicie jest już mniej opcji co jest twoim problemem ale dalej szukając mam pytanie czy problem istniał przed wymiana bo jeżeli tak to może być to dość droga naprawa a jeżeli nie to czeka cię dość dokładne plukanie skrzyni porządnym ori olejem.

Opublikowano

wczesniej bylo ok

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.