Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Padnięty katalizator...


fido920

Rekomendowane odpowiedzi

No i olej w dolocie załatwił mi chyba katalizator...W związku z tym chciałem wybrać najtańszą opcję która nie będzie skutkować żadnymi "check-ami", czytałem coś w dziale "Tuning" ze wstawianiem różnych patentów, ale konkretów nie wyczytałem...Może coś doradzicie? A ile kosztuje katalizator nowy lub używany do mojego ALT-a? A może jakaś firma tunigowa godna polecenia robi coś takiego w rozsądnych pieniądzach...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i olej w dolocie załatwił mi chyba katalizator...W związku z tym chciałem wybrać najtańszą opcję która nie będzie skutkować żadnymi "check-ami", czytałem coś w dziale "Tuning" ze wstawianiem różnych patentów, ale konkretów nie wyczytałem...Może coś doradzicie? A ile kosztuje katalizator nowy lub używany do mojego ALT-a? A może jakaś firma tunigowa godna polecenia robi coś takiego w rozsądnych pieniądzach...?

Firmy tuningowe potrafią wyłączyć działanie drugiej sondy i check się nie będzie pojawiał nawet jak będziesz miał rurę zamiast kata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dieslu druga sonda ?

to nie diesel.

Problemu nie rozwiązałem, za dwa tyg. bedę robił rozrząd więc przy okazji poproszę mechanika żeby spróbował rozwiązać sprawy olejowe, wtedy oczyszczę cały dolot z oleju (na stronie Liqui Moly znalazłem, że mają jakąś specjalną myjkę i robią takie rzeczy) trochę pojeżdżę, skasuje checka i zobaczymy czy coś to da...A jak nie, wtedy walę do firmy tuningowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...