Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Problem z akumulatorem?


sylwia25555

Rekomendowane odpowiedzi

Jak akumulator jest winny, a ładowanie jest, to problem będzie tylko przy rozruchu, a tak bedzie jechał.

A to co jest winne mogę sprawdzić jedynie miernikiem tak?? Jutro trzeba skoczyć do sklepu i kupić jakiś, zeby bylo wiadomo co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz problemy z samym akumulatorem to nie będzie chciał Ci odpalać, jeżeli z ładowaniem to podczas jazdy powinna zapalić Ci się kontrolka od aku wyłączyć radio światła przygasnąć aż w końcu samochód cały powinien zgasnąć. Może też być opcja że gdzieś w kablach zrobiło Ci się zwarcie i cały czas pobiera prąd. Ja kiedyś rozładowałem aku przez to że nie domknąłem schowka i cały czas się lampka paliła aż w końcu aku zdechł :) Kup miernik i sprawdź ładowanie na samym aku na aku podłączonym do samochodu (napięcie nie powinno się różnić) oraz na odpalonym silniku z podpiętym aku a będzie wiadomo coś więcej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz problemy z samym akumulatorem to nie będzie chciał Ci odpalać, jeżeli z ładowaniem to podczas jazdy powinna zapalić Ci się kontrolka od aku wyłączyć radio światła przygasnąć aż w końcu samochód cały powinien zgasnąć. Może też być opcja że gdzieś w kablach zrobiło Ci się zwarcie i cały czas pobiera prąd. Ja kiedyś rozładowałem aku przez to że nie domknąłem schowka i cały czas się lampka paliła aż w końcu aku zdechł :) Kup miernik i sprawdź ładowanie na samym aku na aku podłączonym do samochodu (napięcie nie powinno się różnić) oraz na odpalonym silniku z podpiętym aku a będzie wiadomo coś więcej :good:

Jutro skoczę do sklepu, cholera jak na zlosc nie zabrałem z domu miernika :confused4: :confused4:i trzeba będzie na kolejny kase wydać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja niestety też mam problem z odpalaniem. Diagnoza elektryka (kolegi) ładowanie jest jak się należy, aku ok., tylko gdzieś prąd spierdziela ok 0,5 A. Teraz nie wiem czy to alarm czy szukać gdzieś indziej (tylko gdzie?). Kolega niestety nie miał czasu dalej szukać, więc muszę radzić sobie sam. Podpowiedzcie od czego zacząć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...