Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

NIe no ewidentnie fotki 1 klasa :polew: Ale nie watpie w to ze spocik był elegancki :kox:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fotki pierwsza klasa :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

ważne, że cokolwiek jest :)

Opublikowano

siemka chlopaki moze za czesto sie na forum nie odzywam ale na zlocik bym wpadl....Bede w polsce okolo 20 grudnia 22 grudnia lece do rogala zarazic moja dzidzie. Tak ze bede w polandi od 20 grudnia do 5 stycznia jak cos sie bedzie dzialo to dajcie znac...pozdro

Opublikowano

Zaglądaj po prostu tutaj, jak coś będzie się kroić, to będzie pisane :gwizdanie: Zapraszamy :hi:

Opublikowano

ta czerwona to dropsona?? skad te przeciw mglowe masz;>gdzie zakupiles:P

Opublikowano

To światełka do jazdy dziennej :gwizdanie:

http://allegro.pl/item845315397_halogeny_do_audi_a_4_a4_hella_gratis.html

PS. bład w opisie, to nie są halogeny.[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 23:04_________________________________________________To jeszcze raz ja :bry:

Na czwóreczkę 4. proszę głosik :hi:

http://www.a4-klub.pl/smf/konkurs_fotograficzny_na_najladniejsze_zdjecie_a4/wybieramy_kalendarz_klubowy_ankieta-t96981.270.html

PS. Oczywiście jeśli sie Wam podoba ;):hi:

Opublikowano

siemka chlopaki moze za czesto sie na forum nie odzywam ale na zlocik bym wpadl....Bede w polsce okolo 20 grudnia 22 grudnia lece do rogala zarazic moja dzidzie. Tak ze bede w polandi od 20 grudnia do 5 stycznia jak cos sie bedzie dzialo to dajcie znac...pozdro

michas najpierw kierownice na druga strone przełóż :decayed:

Opublikowano

d

siemka chlopaki moze za czesto sie na forum nie odzywam ale na zlocik bym wpadl....Bede w polsce okolo 20 grudnia 22 grudnia lece do rogala zarazic moja dzidzie. Tak ze bede w polandi od 20 grudnia do 5 stycznia jak cos sie bedzie dzialo to dajcie znac...pozdro

michas najpierw kierownice na druga strone przełóż :decayed:

da sie zrobic:) jasiu....ale narazie jeszcze sie przemencze
Opublikowano
  • Autor

jak tam koledzy plany sylwestrowe?? :mysli:

Opublikowano

Nowek jeszcze raz dzięki byku za pomoc :good: Szacunek dla ciebie :hi:

Opublikowano

Tomek, a Ty się tak za stłuczką na Skarżyńskiego nie musiałeś oglądać ;)

Opublikowano

hehe :> a ty gdzie tam śmigałeś?? jechałem z ziomkami na kebaba :tongue4: i podziwiałem wypadeczek :polew:

Opublikowano

No i po walce pudzian chyba wyjasnil;p

Opublikowano

zniszczyl go :kox:

Opublikowano

Jak kopał to Najman prawie unosił się w powietrze :D

Opublikowano

ciekawe co pudzianek dalej zdziala, z normalnymi zawodnikami a nie tam jakimis najmanami :gwizdanie:

Opublikowano

bez kitu :polew: Czekanie do 00:00 żeby obejrzeć walke 40sek :polew: no ale cóż warto było te kopniaki zobaczyć :good: PUDZIAN KOZAK :hi:

Opublikowano

no ja tam stałem na tym skrzyżowaniu, bo kumpel się wpier... w to Megane... i ja przyjechałem go holować

P.S. Pudzian i wszystko jasne ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.