Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

A tu to cudo o ktorym mówiłem :kox: To co wyjasniamy :polew:?

Ale gdzie to cudo? :mysli:

Nowek... film zgrałem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Uncle Mike niech patrzy i się uczy :polew:

Patrzy patrzy, obserwuje narazie myśle czym tu zaskoczyć w nowym roku :mysli: kilka pomysłów jest więc nie będę się nudził :gwizdanie: wczoraj choć bym się spocił to nie zdążyłbym na spotkanie z wami, ale spokojnie jeszcze majki będzie waszym utrapieniem :tongue4:

WSZYSTKIEGO DOBREGO NA NOWY 2010 ROK!!! DUŻO ZDROWIA PRZEDE WSZYSTKIM, ZDRÓWKO JAK BĘDZIE TO RESZTĘ DA SIĘ ZAŁATWIĆ :> POZDRAWIAM :good::audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trzymać :good: Przyznasz Mike że ta Golfina pocisnęła niemiłosiernie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trzymać :good: Przyznasz Mike że ta Golfina pocisnęła niemiłosiernie :naughty:

pocisnął ładnie, taki w moich rączkach i ładnie by mnie przeklinali w bydzi i toruniu, chyba zaczął bym leczyć za kasę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziu...To są kozaki :kox:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 11:00_________________________________________________Ja dzis Reniu dostałem tą obudowe i mi sie nie spodobała bo za duża :decayed: I zaczęło sie ręzanie...A swoja drogą nie ma ktoś czasami troche szpachlówki do plastiku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reniu i jak film?? instrukcja sie przydala :polew:?? Szczesliwego nowego Roku Życzy Nowek :hi: Jeśli k**wa ktoś wsiądzie jutro za kierownice to zabierzemu mu audi bo nie szkoda tego co wsiądzie tylko :a4fan:

1. Pamiętaj, że celem każdego kierowcy jest być pierwszym, cokolwiek to oznacza

2. Im szybciej przejedziesz na czerwonym świetle, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że ktoś cię stuknie z boku.

3. Włączenie kierunkowskazu ujawnia wszystkim twój zamiar wykonania manewru. Prawdziwy kierowca nigdy tego nie zdradza.

4. Nigdy nie wymuszaj pierwszeństwa, ani nie zajeżdżaj drogi starszemu samochodowi. Tamten gość prawdopodobnie nie ma nic do stracenia.

5. Jeżeli jedziesz lewym pasem bez żadnej możliwości wyprzedzenia auta przed tobą, lub zjechania na prawo a gość z tyłu trąbi i błyska światłami, oznacza to, że ma on dodatkowe możliwości.

6. Prędkość w kilometrach/h widniejąca na znakach drogowych jest jedynie wielkością sugerowaną i w żadnym wypadku nie należy jej sztywno stosować.

7. Nigdy nie utrzymuj takiego odstępu od poprzedzającego pojazdu, aby mogło tam wjechać inne auto. Nawet, jeżeli uważasz, że ten odstęp jest zbyt mały, by ktokolwiek mógł się tam wcisnąć, zmniejsz go o połowę.

8. Hamować należy w ostatniej chwili i tak mocno, aby bezwzględnie zadziałał ABS, powodując odprężający masaż stopy. W przypadku aut bez ABSu ćwiczymy rozciąganie nogi.

9. Nigdy nie podczepiaj się pod karetkę jadącą na sygnale. Z reguły na miejsce przyjedziesz ostatni.

10. Wpuszczając przed siebie auto wyjeżdżające z podporządkowanej uszczęśliwiasz jednego a wkurzasz dziesiątki jadących za tobą.

11. Pamiętaj, że wśród pieszych, których przepuszczasz na pasach lub wysepce tramwajowej może być terrorysta.

12. Zauważ, że jeżeli zaparkujesz samochód na środku trawnika, na pewno żaden pies nie zrobi w tym miejscu kupy.

13. Jeżeli nie potrafisz prowadzić samochodu jednocześnie nadając SMSa, jedząc hamburgera, pijąc colę, paląc papierosa i zmieniając CD - nigdy nie zostaniesz sales representative. Kobiety dodatkowo muszą posiąść umiejętność karmienia dzieci piersią podczas jazdy.

14. Blondynka napotkana za kierownicą innego pojazdu jest równoważna 100 czarnym kotom przebiegającym drogę.

15. Znaki drogowe informujące o niebezpieczeństwie na określonym odcinku drogi pojawiają się zaraz po tym, kiedy przejedziesz już ten odcinek.

16. Wyrzucanie śmieci za okno samochodu urozmaica krajobraz oraz nadaje sens istnieniu służb porządkowych.

17. Blondynko - jeżeli w czasie godzin szczytu na skrzyżowaniu, z kratki wentylacyjnej wyjdzie ci pająk - nie panikuj, tylko spokojnie opuść samochód.

18. Inteligentna sygnalizacja drogowa nie jest po to, aby ułatwić ci życie, ale po to, by pokazać, iż odpowiednie służby są na bieżąco z postępem technicznym.

19. Miej świadomość, że najlepszy kierowca to taki, który ma w aucie najgłośniejszy klakson.

20. Pamiętaj, że zmienne warunki pogodowe nie są w żadnym wypadku powodem dla zmiany powyższych reguł. Są one naturalnym czynnikiem wzrostu gospodarczego w biznesie mechaników samochodowych, lakierników, dealerów oraz w przemyśle medycznym.

A tego kazdy ma sie nauczyc :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka obudowa? ja mam chyba troch szpachlowki ale nie do plastiku, tylko tej uniwersalnej, ale wiem ze ta mala puszka no nie jest duzy koszy i dostaniesz to bezproblemu w jakis markietach budowlanych - obi itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tym szpachlowalem te stare kratki od halogenow i trzymalo, nic nie pekalo, tylko zmatuj dobrze i jazda,

szpach.th.jpg

a co za obudowe zakladasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co za obudowe zakladasz?

Wskaźnik doładowania :kox:

A tu filmik killera ale chyba Killer nie podołal wyzwaniu :tongue4:

Zdupił na starcie, chyba dwojeczka nie weszła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długopisy pierwsza klasa zwłaszcza projekt 2 za 10,50 ja już zagłosowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera... Gdyby nie to korki na zakopiance to pewnie na spot bym zajechał, a tak było troszeczkę za późno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko, to mnie tu już do nowego roku nie będzie klubowicze, w razie co... TO WSZYSTKIM ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO DOBREGO I NAJLEPSZEGO NA NOWY ROK, SZAMPAŃSKIEJ I SZALONEJ ZABAWY!!! :good:

OBY BYŁ TAKI SAM JAK TEN 2009 TO MYŚLĘ ŻE NIE BĘDZIE PRETENSJI, NAJWAŻNIEJSZE ŻE SIĘ POZNALIŚMY I JEST DOBRA ATMOSFERA. no a w związku z poznawaniem to widzę że chyba zarząd regionalny czyli starszyzna z torunia i bydzi z panem KIEROWNIKIEM będzie musiała porozmawiać jak raczy się w końcu pojawić :mysli: już jeden taki był co się tak udzielał i rwał na forum a go widać nie było... POZDROWIONKA :notworthy: DLA CAŁEJ EKIPY :a4fan: ZMYKAM :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkim kolegom i koleżankom z Kujawsko-Pomorskiego życzę w Nowym Roku pomyślności i samych sukcesów :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...