Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

mnie nie będzie :( pozdrówka :a4fan:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 18:41_________________________________________________

Wszyscy? Niewykonalne :tongue4: Miało być już kilka big spotów i niewiele z tego wyszło ;)

zara, zara, kto to pisze takie rzeczy :tongue4: ja sobie przypominam że jakoś wypalały big spoty :good: a Reniu na barce to byłeś, bo nie przypominam jakoś sobie a uczestnicy z tego co wiem byli zadowoleni :mysli: żebym tu nie musiał interweniować w takich sprawach jeszcze starszyzna :kwasny: pozdrówka Reniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

grzechu-s4, Ty za szybko jeździsz w starym Fordonie koło szkoły... ;) już to kilka razy widziałem :P a wczoraj ok godziny 15-15:30 widziałem Cię jak stałeś na światłach koło BMW w stronę Fordonu, akurat tam zawracałem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no raz mnie prawie staranowałeś jak wyjeżdżałem od strony Pielęgniarskiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważne, że strzału nie było :P no, ale Twoja "żaba" zacnie się prezentuje na ulicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że będę miał okazję obadać go na spocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za browarem i bilardem ;) A czy będę na spocie nie wiem, zależy jak się z robotą wyrobię. Mam nadzieję, że uda mi się zawitać, chociaż na chwile.

Rafi, masz jeszcze te programy na myjnie?

juz wszystkie wykorzystane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA proponuję zrobić spot w Złejwsi koło Karczmy, Rafi wie o co chodzi. Jest tam ładny parking, co niektórzy zaoszczędzą 50% drogi, i przy okazji można sobie w środku zjeść coś dobrego, i wypić ciepłą herbatkę. Takie spoty organizują fani VW Passata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zara, zara, kto to pisze takie rzeczy :tongue4: ja sobie przypominam że jakoś wypalały big spoty :good: a Reniu na barce to byłeś, bo nie przypominam jakoś sobie a uczestnicy z tego co wiem byli zadowoleni :mysli: żebym tu nie musiał interweniować w takich sprawach jeszcze starszyzna :kwasny: pozdrówka Reniu
Wiesz dobrze o których BIG spotach które nie wypaliły mówię :naughty: Komu, jak komu, ale mi unikania spotów chyba zarzucić nie możesz co? :przebiegly:;)

Do zobaczenia na następnym spocie :> Pozdrawiam również :hi:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 23:15_________________________________________________

:bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA proponuję zrobić spot w Złejwsi koło Karczmy, Rafi wie o co chodzi. Jest tam ładny parking, co niektórzy zaoszczędzą 50% drogi, i przy okazji można sobie w środku zjeść coś dobrego, i wypić ciepłą herbatkę. Takie spoty organizują fani VW Passata.

moznaby spróbować... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...