Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to nie ma co sie dziwić ze umarło ... prostownik i jazda :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w jakim rejonie bydg mieszkasz Nowek??

Opublikowano

Panowie dzisiaj jest spocik o 17 tak??

Opublikowano

tak kolego :decayed:

Opublikowano

Postaram się przyjechać :cool1:

Opublikowano

Panowie dzisiaj jest spocik o 17 tak??

Tak, spotykamy się ok 16.30 na stacji w Strzyżawie:

Reniowi chyba chodziło o tą stacje przy zjeździe na Ostromecko :)

Nie, dalej do przodu, jadąc w kierunku Torunia po prawej stronie.

Czyli tu :decayed:

IIdUi.jpg

Kurde, też nie wiem czy odpalę :blink: Dotąd nie było problemów i oby tak było dalej.

Opublikowano

Siemka wszystkim! Ja miałemn zamiar dzis podjechac ale mam lekkie problemy ze sprzetem i naazie obserwuje zachowanie auta takze nie raczej nie bedzie :wallbash:

Opublikowano

To przykulaj się MB

Opublikowano

Postaram się przyjechać :cool1:

Zapraszamy ! :decayed:

SPOT AUDI A4 TORUŃ BYDGOSZCZ, NIEDZIELA GODZ 17 , ZŁA WIEŚ POD GOŁĘBIEM

Opublikowano

W ZWIĄZKU Z PRZEMIANĄ SEZONOWĄ TERMINU SPOTÓW ZE ŚRODY NA NIEDZIELĘ :) STARSZYZNA W MOJEJ I RENIA OSOBIE ORGANIZUJE I ZAPRASZA NA POGADUCHY

SPOT AUDI A4 TORUŃ BYDGOSZCZ, NIEDZIELA GODZ 17 , ZŁA WIEŚ POD GOŁĘBIEM pozdro :a4fan:

KTO CHĘTNY???

1. majki :good:

2. Reniu :good:

3. Kierownik :good:

4. Manny :good:

5. Filip :good:

6.?

?

Opublikowano

to dobrej zabawy :drunk::thumbup:

Opublikowano

Juz po zlocie ! Dziekuje wszystkim za bardzo mily zlot . :gwizdanie:

Pozdrawiam :decayed:

Opublikowano

Juz po zlocie ! Dziekuje wszystkim za bardzo mily zlot . :gwizdanie:

Pozdrawiam :decayed:

nie ma za co :good: po to właśnie starszyzna jest żeby takie spoty organizować i rękę na pulsie trzymać :naughty: pozdrowionka :audi: :oklaski:

czekamy na fotki od Manny-ego z profesjonalnego sprzętu :cool1:

ma od prezesa 5 za dzisiaj :good:

Opublikowano

ja niestety zakuwam... nie dałem rady dotrzeć... mam nadzieję, że na kolejny uda mi się dojechać A3..

Opublikowano

szkoda że mój ulubieniec Nowek dziś nie dotarł :confused4: a wiem że jest sumiennym klubowiczem, no ale takie rzeczy niestety się zdarzają :gwizdanie: pozdrawiam[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 19:10_________________________________________________

ja niestety zakuwam... nie dałem rady dotrzeć... mam nadzieję, że na kolejny uda mi się dojechać A3..

jesteś usprawiedliwiony :good: co nie znaczy że w szkole się nie zapytam czy byłeś :tongue4:

Opublikowano

Też powinienem zakuwać, a się pokazałem :P Zaraz będą foty.

Opublikowano

Też powinienem zakuwać, a się pokazałem :P Zaraz będą foty.

czekamy

Opublikowano

Oczywiscie z tego wszystkiego zapomniałem o tym co chcialem powiedzieć :wink4:

Co wy na to aby zrobić sobie koszulki specjalnie tylko dla grupy "kujawsko-pomorskiej" ? ? ?

Opublikowano

majki w szkole nie byłem - jutro będę ;)

manny zależy mi na 4 więc wolałem trochę pokuć - zresztą z A3 niezbyt mogę korzystać do czwartku - nie mogę korzystać z ogrzewania tylnej szyby przez tydzień bo mogą się na folii bąbelki zrobić..

Opublikowano

Ja dopiero dojechałem do domu. W drodze powrotnej wylał mi się płyn do sprysków w bagażniku i teraz mam zapaszek :kwasny:

Dziękuje wszystkim za miło spędzony czas. Mój pierwszy spot A4 zaliczony.

A co do koszulek to jestem za.

Pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.