Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Prześledźcie wątek wstecz. Nowek swego czasu o różnych, dziwnych porach pisał różne, dziwne rzeczy :P Później reszta główkuje nad tym o co Nowkowi chodziło ;) EDIT: Petara był pierwszy :P

BTW! Właśnie kupiłem lampki zespolone Depo, do tego jeszcze światła do jazdy dziennej Hella :D Identyczne jak ma Dropsone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo to zapowiada sie grube rezanko :kox: ...

Zobaczymy kiedy znajdę czas na rezanko, jakiś czas pewnie wszystko w domu poleży. No i czy w ogóle ogarnę to wszystko pod względem elektryki, bo z tym dla mnie największy problem będzie...

EDIT: Nowek. Zdrówko! Ja też piję. Jakoś mi nauka bez browara nie wchodzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i czy w ogóle ogarnę to wszystko pod względem elektryki, bo z tym dla mnie największy problem będzie...

W tej kwestii u mnie zadziałał Dropsone :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaróweczki, silniczki, piny, wtyczki, coś jeszcze potrzeba? Dropsone'owi pól godziny, czyli zwykłemu śmiertelnikowi półtorej ^^ Zobaczymy.

Wielki ukłon w stronę Dropsone'a - mogę liczyć na pomoc jakby co? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedziesz mial wszystko skompletowane to zrobimy tak jak u Renia, podjedziesz na spot na starych lampach, podepne ci nowe kostki, a w domu na spokojnie polutujesz sobie wszystko, zaizolujesz i zalozysz nowe lampy... a teraz masz lampy valeo? bedziesz musial robic cala instalacje pod lampy do jazdy dziennej od nowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że z tym całym rezaniem trzeba będzie się wstrzymać do czasu aż się trochę ociepli, tak to ciul nie robota. Błotniczki trzeba wyciąć, zabezpieczyć, uzbrojenie lampek to dość precyzyjna i niełatwa sprawa, więc lepiej mieć dobre czucie w palcach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam również :hi: Nieźle mnie wczoraj rozbawiłeś dzwoniąc z pytaniem o której spot :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

czołem panowie :hi: co to może być??jak odpalam ako ładnie kręci a kontrolka oleju mruga i "pika".za którymś razem zabuja go ale od razu gaśnie...help potrzebuję na jutro autko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dropson to cie wypiz*zi przy - 20 :polew:

a kto chce to teraz podlanczac? teraz to nie ma opcji nic robic przy aucie na dworze, nie napisalem ze na nastepnym spocie tylko na jakims, oczywiscie jak bedzi cieplo :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem panowie :hi: co to może być??jak odpalam ako ładnie kręci a kontrolka oleju mruga i "pika".za którymś razem zabuja go ale od razu gaśnie...help potrzebuję na jutro autko

Mówią żeby wstawić gdzieś do garażu i ogrzać bo prawdopodobnie coś zamarzło:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t108049.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...