Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nowek na nauczyciala!!!

:good:

Reniu respect za ten VT.... na prawde dobra robota

co do fury Nosb'a ... to czy przypadkiem to nie sa lampy InPro ktore ja mam ?

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja mogę zostać nauczycielem :polew:

ps.a4 nie odpala wężyk doprowadzający paliwo pękł później się zapowietrzył cały układ i d*pa do poniedziałku będzie stało :confused4:

Opublikowano

nowek na nauczyciala!!!

:good:

Reniu respect za ten VT.... na prawde dobra robota

co do fury Nosb'a ... to czy przypadkiem to nie sa lampy InPro ktore ja mam ?

Nie z tego co mi wiadome on lampki sam rezał , bo tam siedzi soczewka bixenonowa :wink4:

Opublikowano

trzeba przyznac ... chłopak ma smykałke :naughty:

Opublikowano

Niektórzy nie wiedzą, ale sam robił sobie swapa z 1.8T na 2.7BiT :notworthy: Tego 1.8T też miał nieźle wyrezanego :evil:

Opublikowano

noo za tego swapa Daniel ma do dziś u mnie mistrza :notworthy: no i ma plan na 400 koni + w nim :gwizdanie:

Opublikowano

Co tu taka cisza?

Opublikowano

wszyscy kupują prezenty dla żon/dziewczyn/mężów/chłopaków :polew: kurde... nie macie kogoś kto by chciał ode mnie kupić tą lampę albo hak do C5 kombi (I generacji)? kasa na grill potrzebna bo jest okazyjnie do kupienia :P

Opublikowano

Niestety, nie znam nikogo. Daj na licytację od złotówki, jak będzie trzeba to się podbije ;)

Opublikowano

Co tu taka cisza?

naprawiemuy majkiemu nawiew!!!! ale wszystko do przodu!!!! :naughty:

Opublikowano

póki co hak jest poza domem (jeden zainteresowany wziął - znajomy, ale nie pasuje mu gdyż ma model po liftingu i jest inna wiązka elektryczna) :/

Opublikowano

Co tu taka cisza?

naprawiemuy majkiemu nawiew!!!! ale wszystko do przodu!!!! :naughty:

no daliśmy radę, w sumie to metodą prób i błędów ale działa i jest :good:

dzięki dropson za pomoc troszke misję mieliśmy, co dwie głowy to nie jedna :cool1:

aaa,bym zapomniał... :mysli:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI WALENTYNEK KLUBOWICZE BO PRZECIEŻ KOCHACIE SWOJE AUDICZKI? JA BYNAJMNIEJ JESTEM W SWOJEJ ZAKOCHANY :naughty:

POZDROWIONKA I MILEJ NIEDZIELI :good::audi::a4fan: :oklaski:

Opublikowano

Wzajemnie powodzenia z kobietkami dziś no co nie którzy z facetami :cool1:

Opublikowano

Furka Adamooo... konkretnie doinwestowana :notworthy:

Opublikowano

Kurde gdy bym miał tyle kasy to z miejsca bym ją brał ;(

Opublikowano

A ja raczej nie. Auto na pewno ciekawe, ale za tą cenę to można poszukać czegoś innego.

Prawda jest taka, że nigdy się nie odzyska kwoty wpakowanej w mody.

Opublikowano

bardzo ciekawi mnie tylko ten przbieg ... ? Owszem, cena jest dość wygurowana , ale jezeli ten przebieg jest autentyczny to szybko znajdzie się chętny na niego , No i te Mody :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.