Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no ja sie nie upieram :tongue4: tylko proponuje :>

PS. Reniu zrob jak masz czas to drugie VT :hi:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzis albo jutro obieram autko :> zapieram je do SPA (jeszcze bez polerowania) i w niedziele raczej na 100% jestem.co do Torunia to jestem za :good:

Opublikowano

tym razem jeszcze Bydgoszcz zróbmy :P ja chciałem dziś umyć samochód... ale chyba jednak odpuszczę :decayed:

Opublikowano
PS. Reniu zrob jak masz czas to drugie VT :hi:

:hi:

kukoc02.jpg

Opublikowano

też fajnie wygląda... ja bym się chyba na tych skupił :P

Opublikowano

No ja wkoncu tez bym chciał ekipe zobaczyć :kox: Takze daj boze ze bede i ja :tongue4:

Opublikowano

Sama felga nie jest zła, mam tylko obawy czy w 17" będzie robić dobre wrażenie na dużej budzie B6

Opublikowano

Na moje tamte 1 duzo lepsze :kox: Te rzeczywiscie za bardzo oklepane :decayed: Sam nawet mam takie zimowe plastik alusy :polew:

Opublikowano

Spot Niedziela 21.02.2010 godz. 18

Bydgoszcz, dolny parking Tesco, sektor 4

1. Reniu

2. jedrekx

3. Kierownik

4. manny90

5. Grzechu (jak mechanik raczy zrobić autko)

6. Kukoc

7. Wanted (?)

8. Petara

Opublikowano

ja juz raczej sie zdecydowalem i beda to te grugie oklepane :)

Opublikowano

przy seryjnym zawiasie rzeczywiście może być trochę lipnie... ale jakby obniżyć o -20mm albo o -30mm to byłoby dużo lepiej IMO

Opublikowano

Potwierdzam :)

Opublikowano

Ja optuję za Bydgoszczą :decayed:

a mógłbys napisac dlaczego??? bo lubię jasne sytuacje kolego :gwizdanie:

bo ja np jestem,nie bede się rozpisywal od kiedy w klubie i optuje ty razem za toruniem i ciebie tez zapraszam, co ty na to :mysli:

Opublikowano

Spot Niedziela 21.02.2010 godz. 18

Bydgoszcz, dolny parking Tesco, sektor 4

1. Reniu

2. jedrekx

3. Kierownik

4. manny90

5. Grzechu (jak mechanik raczy zrobić autko)

6. Kukoc

7. Wanted (?)

8. Petara

9. Tomek4don( jak wymienie przewód hamulcowy z przodu to też zawitam, bo dzis pęk wąż mi niestety)

Opublikowano

majki moze nastepnym razem spotkamy sie w Toruniu, bo widze ze tearz chlopaki ustalaja tesco bydgoszcz...

Majki zapraszam do bydgoszcz i ustalamy wtedy nastepny spot w Toruniu!! :hi:

Opublikowano

Mi Toruń pasuje ;) Trzeba w końcu World Press Photo ogarnąć, więc i tak do Torunia w najbliższym czasie zawitam...

Opublikowano
a mógłbys napisac dlaczego??? bo lubię jasne sytuacje kolego :gwizdanie:

bo ja np jestem,nie bede się rozpisywal od kiedy w klubie i optuje ty razem za toruniem i ciebie tez zapraszam, co ty na to :mysli:

Majki wyluzuj... złość urodzie szkodzi :wink4:

Po prostu czasowo bardziej mi pasuje szybki spot, tylko tyle, bez żadnych podtekstów i ukrytego dna :dziura:;)

Opublikowano

Nie widze na liscie starej gwardii?!

Opublikowano

Może nie chcą się deklarować? :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.