Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Fochy na spocie? Nie u nas :naughty: Na forum można się podroczyć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak :) więc jutro tesco? Majki nie denerwuj się tak bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że bym się skusił... Ale moja matka by mnie z torbami puściła no i przekracza trochę mój fundusz ... o niecałe 8 klocków ;([br]Dopisany: 20 Luty 2010, 09:40_________________________________________________bardziej w coś takiego celuje :cool1: :

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11286138

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widze na liscie starej gwardii?!

ja swoj samochod sprzedalem :cool1: wiec nie wiem co z jutrem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak :) więc jutro tesco? Majki nie denerwuj się tak bardzo :)

spoko, jestem niespotykanie spokojnym człowiekiem :gwizdanie: ciężko mnie zdenerwować :>

po prostu nie lubię dziadostwa, że w bydgoszczy jest więcej klubowiczów to spoko ale żeby każdy z was tutaj zrobił tyle kilometrów na spoty co ja to będzie dobrze lubię was i szanuję ale jakiś porządek musi być a nie w bydgoszczy teraz ciągle bo jest tak wygodnie, wygodnie to można w fotelu posiedzieć i na tv popatrzeć, nieraz trzeba się poświęcić niestety albo wcale się nie udzielać i nie będzie takich dyskusji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie rozumiem cie majki i innych towarzyszy z Torunia też . Fajnym kompromisem był ten zajazd w złe wsi , ale nie wiem czy innym klubowiczom by to pasowało :confused4::mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o kompromis, ja mogę podjechać w każde miejsce w polsce na ten spot, chodzi o porządek i dyscyplinę to podstawa wychowania :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Świetnie rozumiem cie majki i innych towarzyszy z Torunia też . Fajnym kompromisem był ten zajazd w złe wsi , ale nie wiem czy innym klubowiczom by to pasowało :confused4::mysli:

jako świerzak dziwie się że nie jest z góry ustalone że raz w bydgoszczy a raz w toruniu.troche to wygląda jak "spoty kujawsko-pomorskie w bydgoszczy" :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latem tak jest...ale zimą ciezko w Toruniu o parking podziemny wiec jedyna alternatywą jest zla wieś no ale to nie wszystkim na reke.Przyjdzie lato czy tam wiosna i bedzie Toruń i BYdgoszcz nie ma to tamto :kox: Bo mimo tego ze do bydgoszczy mam blizej to wole jechac do Torunia bo przynajmniej droga ładna :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również nie mam problemu by podjechać gdzieś dalej, niejeden "zamiejscowy" spot zaliczyłem. Dziwię Ci się Majki że tak się napiąłeś i to w moim kierunku. Po prostu w tym tygodniu bardziej pasuje mi spot w Bydgoszczy i tyle. Widać nie potrafisz zrozumieć, że ktoś może mieć inne plany.

grzechu-s4... cały sezon tak właśnie jest, raz Bydgoszcz, raz Toruń i ja nie mam z tym problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra skonczmy te glupie teksty :gwizdanie:

Tym razem Bydgoszcz (tesco) - nastepny spot TORUN :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafi będzie eSka? :) czy coś większego?

Panowie, ktoś kto mieszka bliżej Rafiego mógłby Go przywieźć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sprawy, możemy się umówić w tej strzyżawie tylko mówisz o Dulcecie, tak?.. tylko jeszcze niech się inni fordoniacy i ludzie z Torunia określą czy jadą z nami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...