Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie wszyscy :evil:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

dokładnie nie wszyscy :kox:

Opublikowano

Niektórzy dopiero z miasta wrócili :P

a swoją drogą trzeba przedmuchać turbię:

1. karolusss

2. ArturB6

3. Kierownik (50%)

4. jedrekx (50%)

5. Grzechu4don (30%)

6. d3b4 (50%)

7. Reniu

8. hbd (0,1%) ;>

i daras na 112,567% :D

Opublikowano

Co tak cicho? Nie spać, zwiedzać! :kox:

Opublikowano

czas spac chyba :decayed:

Opublikowano

O' RLY? :kox:

Na dobranoc:

3962319485_8ed4bb02e3_b.jpg

Opublikowano

jak wszyscy idą spać to ja tez idę :)

dobranoc

Opublikowano

a jeszcze chwile poleże

:sexinbed:

Opublikowano

:bry:

Na dobranoc:

3962319485_8ed4bb02e3_b.jpg

:shocked:

Chciałbym rzec że mam prawie identyczny projekt zwiazany z moim przyszlym samochodem (kolor,felunek,bk) ahh normalnie dla takich fotek to az mietki zaczynam robic :decayed::naughty:

Opublikowano

Niektórzy dopiero z miasta wrócili :P

a swoją drogą trzeba przedmuchać turbię:

1. karolusss

2. ArturB6

3. Kierownik (50%)

4. jedrekx (50%)

5. Grzechu4don (30%)

6. d3b4 (50%)

7. Reniu

8. hbd (0,1%) ;>

i daras na 112,567% :D

:bry:

Było mówione na ostatnim spocie w bydzi że za 2 tygodnie w toruniu się spotykamy, ja myślałem że z poważnymi ludźmi rozmawiałem :gwizdanie: ale skoro ktoś ma życzenie to niech przyjeżdża, mnie raczej nie będzie, nastawiłem się na następną niedzielę żeby pokazać wam kilka fajnych miejsc i dobrze to rozegrać a jutro :mysli: widzę że z pogodą nawet szału nie ma, więc nie jestem za tym spotem na siłę :thumbdown:

ogarnąć się :tongue4:

Opublikowano

:bry: Co słychać? Z racji odpowiedniej pogody mam zamiar wyczyścić moją niunię porządnie, pierwszy raz tej zimy :D

Co do spotu mi to nie robi, ale skoro majki organizuje jakieś atrakcje i nastawił się na przyszły tydzień to odłóżmy to do następnej niedzieli. Może frekwencja będzie znowu dopisze po 2 tygodniach ;)

Opublikowano

Hyhyhy no to co robimy listę na za tydzien? :naughty:

1. karolusss (1%)

2. ...

Opublikowano

Może się tak nie spieszmy z tą listą ;) Zrobimy jakoś bliżej niedzieli przyszłej. A z drugiej strony skoro jest kilku chętnych na spot w tę niedzielę to można się pod tesco ustawić, a toruń za tydzień. Tylko, żeby nie było tak, że wszyscy się jutro zjadą, a do torunia za tydzień pojedzie jakaś lipna reprezentacja z bydzi :P

Opublikowano

Kierownik oblukaj tego...pasuje do planów

http://moto.allegro.pl/item936843125_audi_a4_b5_1_8_t_150_km.html

Szkoda ze nie poliftowy. Ale jest gitara, miałem go na oku bo od nas z bydgoszczy jest :kox:

bedziesz miał okazje pobawić się lampkami tak jak ja niedługo
Opublikowano

jak bedziesz chciał ustawić lampy, to wiesz do kogo masz pisac ... :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.