Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

do mnie miały wczoraj przyjechać opony letnie z Niemiec, ale niestety się nie udało... ehh... ja pewnie jeszcze z miesiąc na zimowych będę jeździć..

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja pewnie ze 5 miesiecy :polew: :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie i Panie to robimy jutro coś? w sumie jeszcze nie jestem pewien swojej obecności, ale tak w razie co dobrze by było wiedzieć czy coś się dzieje czy nie.

Opublikowano

mi sie lepiej na 17" jeździ...nie wiem czemu :gwizdanie: [br]Dopisany: 27 Luty 2010, 21:01_________________________________________________

Panowie i Panie to robimy jutro coś? w sumie jeszcze nie jestem pewien swojej obecności, ale tak w razie co dobrze by było wiedzieć czy coś się dzieje czy nie.

mnie na bank jutro nie ma
Opublikowano

Panowie i Panie to robimy jutro coś? w sumie jeszcze nie jestem pewien swojej obecności, ale tak w razie co dobrze by było wiedzieć czy coś się dzieje czy nie.

ja jutro jestem wolny, wiec jak by co to sie pisze :decayed:

Opublikowano

No ładnie..od wczoraj natłoczone 3 strony i gdzie tu sie wtrącić..

Ja z chęcią bym pograł w CODMW2 ale mulit mi nie rychta,a już mi się nie chce ściągać po raz kolejny następnych wersji..

narazie jadę 2x Mass Efect2

co do spotu to ja niestety odpadam.sprawy rodzinne,niezależne odemnie :(

Opublikowano

Artur ten felunek dla mnie :kox:

Dzisiaj napoiłem niunię u Rafiego na stacji, akurat był w robocie to trochę pogadalim ;)

Opublikowano

Artur ten felunek dla mnie :kox:

Dzisiaj napoiłem niunię u Rafiego na stacji, akurat był w robocie to trochę pogadalim ;)

manny widzi Ci sie?? a co sadzisz jak wyglada na moim ??

Opublikowano

ktoś na forum na pewno ma takie założone do B6 - mi się osobiście podobają, ale ja bym celował w 18 bo tak jak Reniu mówi, B6 jest masywna :)

Opublikowano

Artur nie ma czym sie przejmować, jedrzej tez bedzie smigał na 18stkach :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Luty 2010, 23:37_________________________________________________Dobrej nocy :naughty:

Opublikowano

Co tak wcześnie? :mysli:

Skoro tak, to macie coś na dobre sny:

PS. nie każdy lubi taką nutę ale trze ba przyznac że pasuje idealnie :evil:

Opublikowano

:hi:

Nie spać, bo was okradną ! :wink4:

Opublikowano

Witka!No ja dzis tez niestety nie dam rady do 20 mam zajecia na uczelnii takze lipa...Ale za tydzien mam wolne :decayed:

Opublikowano

Ja też jednak dzisiaj odpadam. Za tydzień jak najbardziej ;)

Opublikowano

No to najbardziej sesownym rozwiązaniem bedzie odpuścić sobie dziś i za tydzień ruszymy na Toruń w maksymalnej obstawie :gwizdanie:

Opublikowano

Wymyślacie miało być za 2 tyg w Toruniu to niech będzie.Można chwilowy spontan zrobić sobie...

Opublikowano

No to najbardziej sesownym rozwiązaniem bedzie odpuścić sobie dziś i za tydzień ruszymy na Toruń w maksymalnej obstawie :gwizdanie:

:bry:

no ja mam nadzieję w że w maksymalnym składzie was zobacze :cool1:

pozdrowionka i miłej niedzieli, ja trzeźwieje po 18-tce szwagra :naughty:

Opublikowano

za kierowce robiłes ? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.