Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:polew: w Bydgoszczy juz nie pada :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

U mnie na ulicy biało... ;/

Opublikowano

Czółkiem :hi:

Opublikowano

Ślisko i to bardzo ale da się jeździć

Opublikowano

ja miałem problem żeby z garażu wyjechać bo to białe gówno przymarzło :/ ale ogólnie przynajmniej już topnieje :P

Opublikowano

Ja bym się wyp*** przy wyjściu z bloku :decayed: Ogólnie jakaś lipa z tą pogodą :wallbash:

Grzechu... czy teraz również Ty zamawiałeś pogodę? :mysli:

Opublikowano

Tak slisko to juz dawno nie bylo ... na kaliskiego rano kolesia postawilo w poprzek drogi ... ja na heble , a on dalej do przodu jak z karabiny. 30 cm od goscia sie zatrzymalem :>. A by było ... :decayed:

Opublikowano
:polew: ktos cos potrzebuje z gdanska jutro sie wybieram.Gdzie kupic olej do silnika ma ktos taniej panowie??
Opublikowano

Ja bym się wyp*** przy wyjściu z bloku :decayed: Ogólnie jakaś lipa z tą pogodą :wallbash:

Grzechu... czy teraz również Ty zamawiałeś pogodę? :mysli:

nie, tym razem nie.kurde rano o 5 nie szło szybciej jechać na tych letnich laczach jak 40km/h :wallbash:[br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 15:18_________________________________________________a tak wogóle to jaki jest całkowity koszt założenia lampek polift?? tzn lampki + ile??? :mysli:
Opublikowano

Siemka może ktoś mi powiedzieć czy nadal jest aktualny spot w Toruniu w Niedzielkę??

Pozdro

Opublikowano

Lampy (~400) + silniczki (2x30) + piny i wtyczki (~100) + browar (??) :naughty:

Potem tylko podłaczenie elektryki i regulacja.

EDIT

Siemka może ktoś mi powiedzieć czy nadal jest aktualny spot w Toruniu w Niedzielkę??

Pozdro

Niby tak, choć nie wiem czy jak będzie padać to znajdziemy tam jakieś zadaszone miejsce :gwizdanie:
Opublikowano

Zapomniałem zapytać gdzie i o której jeśli oczywiście będzie??

Opublikowano

Lampy (~400) + silniczki (2x30) + piny i wtyczki (~100) + browar (??) :naughty:

Potem tylko podłaczenie elektryki i regulacja.

kurde, żeby nie ten browar bo byłoby mnie stać :polew:[br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 15:47_________________________________________________

Zapomniałem zapytać gdzie i o której jeśli oczywiście będzie??

pewnie ruszymy ze strzyżawy, godzina do ustalenia[br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 15:49_________________________________________________zapowiadają zimną niedziele bez opadów

http://pogoda.onet.pl/0,814,38,,,torun,miasto.html

Opublikowano
kurde, żeby nie ten browar bo byłoby mnie stać :polew:

To browar zostaw w gestii kolegi z którym będziesz rezał, za możliwość udziału w niesamowitej przemianie krokodyla :decayed:

Opublikowano

kto jest w stanie podlaczyc radio concerta do mojej niuni bo sam sobie raczej nie poradze :wallbash:

Opublikowano

siucek porwany z drugiego forum a4 przezemnie :naughty:

Opublikowano

Oj nowek nowek nie ładnie podkradać klubowiczów...A na eu mają też spoty??

Opublikowano

ciekawe za ile poszedł transfer z eu do pl :przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.