Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jakie atrakcja nam tym razem Majki wymyślił :naughty: ale zazwyczaj spotykamy sie na parkingu koło Piotra i Pawła na Broniewskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Reniu za bardzo nie potrafie:P sam niewiem jak mi to wyszlo :polew: Jak foto z polerki fajek :gwizdanie:

Nowego nie dostałem a na starym mało co było widać :gwizdanie:

Ten link:

http://s3.postimage.org/5k0a0.jpg

wklej w swoim profilu w części Dane publiczne w polu Mam swój obrazek :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w stzyzawie gdzie io o ktorej ?? dzis mi padly hamulce k...a :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare minut po 17, na stacji po prawej (dawna Petrochemia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowek musze Cie zmartwic ale takowej pompki nie ma w naszych AFN-ach...W 2.5 sa ale 1.9 nie ma...[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 16:15_________________________________________________Bedziemy w Toruniu to Dropsone bedzie miał kompa...A jak go nie bedzie to ja wezme i Ci skasuje inspekcje...A moze jak sie okaze ze lipna pogoda to zamiast jechac pod tesco zawitamy pod Gołębiem w ZWW??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w stzyzawie gdzie io o ktorej ?? dzis mi padly hamulce k...a :evil:

tzn? co sie stało sie?

juz nic falszywy alarm ale h... wie co sie dzieje bo komp mi warjuje i predkosciomierz sie dziwnie zachowuje :wallbash:[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 16:43_________________________________________________wie ktos co moze byz przyczyna ze predkosciomierz nie idzie rownomirnie w gory tylko tak jakby podskakiwal??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

ja tak miałem w poprzednim samochodzie jak zegary wymieniałem z czarnych na biełe i źle wskazówkę założyłem.ale u Ciebie to pewnie inna przyczyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem petara ja sie nie znam...[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 18:43_________________________________________________zna ktos wymiary bagaznika?? dlugosc szerokoc do rozrzerzenia i z rozszerzeniem :gwizdanie: O avanty chodzi;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam fachowców czy mógłby mi ktos pomóc z moim autem jestam z okolic NAKŁA

Mam problem z mocą silnik afn 96r, 1,9 tdi 110ps otórz tak przyśpieszam od zera ogień na rozgrzanym silniku 1,2,3 na każdym biegu do 3 tys obrotów wpinam 4 dojdzie do ok 2,7 obrotów 110km/h i przestanie ciagnać wchodzi w tryb awaryjny. Robiłem kierownica turbo wyczyszczone, weżyki podciśnienia, filtry,(wymieniłem 3tys temu i teraz jest on taki lekko powyginany jakby coś go wciagało), wczoraj byłem na wagu wywaliło błędy ciśnienia w kolektorze dolotowym, błąd czujnika w dolocie po wykasowaniu błedów nie pojawiły sie znowu. Póżniej jechałem do domu i znowu stracił moc dodam że jak zgaszę go i odpale jest ok prosze o pomoc bo juz sie wkurzam, dziekuje za posty confused4 dzięki za posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć gdzieś nieszczelny układ ... słychać syczenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Na ostatnim spocie ktoś proponował mi pomoc w usunięciu serwisu z kompa. Mam nadzieje że obietnica zostanie dotrzymana :good:

Ps. Gdzie w Toruniu się spotykamy?? możliwe że zjawie się wcześniej w Toruniu???

insp.jpg

i zmien sobie na B6 w opisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dobrze bo bym chcial podlaczyc swojego bo mi licznik wariuje i cos z hamulcami wywala

nie wiesz co to moze byc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...