Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja dzisiaj wyczyściłem przepływkę i powymieniałem opaski na przewodach ;) Jeszcze termostat wymienię i spalanie powinno wrócić do normy ;)

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

moze :> HbD A co z flaga??[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 21:43_________________________________________________Zobaczymy kto da czadu na trasie pokazemy jak jezdza a4:P chyba ze jedziemy spokojnie rowno na awaryjnych:D :hi: kulturka (napewno nei jade przed kims kto ma ksenonki )

na wstecznym pojedziemy...wtedy na pewno będziemy się wyróżniać :polew:
Opublikowano

hehe powodzenia...Ja jade przodem do tylu.... :cool1:

Opublikowano

Zobaczymy kto da czadu na trasie

Dosłownie czadu to ten kolega mógłby dać ;)

niezły warkocz za sobą pociągnął :decayed:

Nowek... nie warunki na takie ciskanie, młody jesteś, sporo życia przed tobą, zalecam trochę wyobraźni :cool1:

Opublikowano

Dokładnie , innym razem nowek poszaleje sie :decayed:

[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 23:31_________________________________________________O K***A :shocked:

Opublikowano

Zobaczymy kto da czadu na trasie

Dosłownie czadu to ten kolega mógłby dać ;)

niezły warkocz za sobą pociągnął :decayed:

Nowek... nie warunki na takie ciskanie, młody jesteś, sporo życia przed tobą, zalecam trochę wyobraźni :cool1:

ale przykopcil :kox: ale odchodzi ladnie :naughty:
Opublikowano

i pewnie 17 l mu zeszlo:P a w polsce mandacik :confused4:

Opublikowano

Dokładnie , innym razem nowek poszaleje sie :decayed:

tak jak mówisz Kierownik.poszaleć to ja moge z żoną na łóżku :sexinbed: ,ale nie z moją lalunią na drodze :no:
Opublikowano

to sie nazywa dac czadu :D

ale ja skatowal :bicz3:
Opublikowano

to sie nazywa palenie kapcia

Opublikowano

Siemka wszystki z ranka :decayed: Pogoda poki co jak ta lala :kox:

Opublikowano

siema Petara! no niech słoneczko ugości się na niebie na dłużej :decayed:

Opublikowano

:siema:

Pogoda zapowiada się całkiem elegancka

Toruń

Niedziela, 07.03.2010

Po południu

13-19 0 °C

Wielki + dziś dla policjantów, fajną akcje zorganizowali nad ranem na Kamiennej :wink4:

Opublikowano

Wielki + dziś dla policjantów, fajną akcje zorganizowali nad ranem na Kamiennej :wink4:

to te kundle potrafią coś zorganizować[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 09:48_________________________________________________ :evil:

484840278.jpg

Opublikowano

Ma ktoś moze dostęp do dobrych opon używanych??

Opublikowano

nom było dziś grupowe dmuchanie w alkomaty na skrzyżowaniu Wyszyńskiego - Kamienna . Najlepsze lekarstwo na pijanych kierowców (których nienawidzę) :wink4:

Opublikowano

PIOTR I PAWEŁ, TORUŃ, NIEDZIELA 7.03 GODZ 17:00

1. manny90 (16:15 Strzyżawa)

2. ArturB6

3. Kierownik (jak bedzie miejsce u kogos) - ty gościu ze mną jedziesz

4. d3b4

5. Reniu

6. Felipe

7. Grzechu4don

8. Petara

9. Nowek (jak dokoncze gadzet) ;p

10.Siucek ( będę w Toruniu )

Opublikowano

PIOTR I PAWEŁ, TORUŃ, NIEDZIELA 7.03 GODZ 17:00

1. manny90 (16:15 Strzyżawa)

2. ArturB6

3. Kierownik (jak bedzie miejsce u kogos) - ty gościu ze mną jedziesz

4. d3b4

5. Reniu

6. Felipe

7. Grzechu4don

8. Petara

9. Nowek (jak dokoncze gadzet) ;p

10. Karol (mówił że Bartek też jedzie)

11.Siucek ( będę w Toruniu )

Kurde sporo nas :>

W kwestii czysto formalnościowej miejscem spotkania na strzyżawie jest stacja Dulcet. Ale są tam dwie i żeby nie było żadnych komplikacji walne foto z zumi .

beztytuuban.png

Wstawiałem juz je wcześniej ale gdzies je przesrałem i musiałem robić nowego ss ...

No to w takim razie panowie. :hi: do 16:15

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.