Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzieki reniu :good:

poprostu sie nie odzywałem bo moja audi nie chciała gadać dobrze ale jest juz wyleczona w 100% :>

niech sie cieplej zrobi to jakiś grillek czy cuś... sie trzaśnie :slina:

[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 21:25_________________________________________________hmmm ze tak spytam przyjeżdza ktoś b6 na spoty?????????????

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak, ostatnio były zdaje się dwie B6.

Opublikowano

uuuuuuuuuu frekfencja rośnie to dobrze

napewno sie wybiore w najbliższym czasie wybiore :good:

Opublikowano

własnie przejrzałęm cały temat od początku zajęło mi to dobre 2 godziny :decayed:

Ale wiem juz wszystko . jak rozpoczeł sie ten cały wielki Offtopowy SPAM :kox:

Opublikowano

A o Toruniu zapomnieliście jak był :decayed:??

Opublikowano

Żaden post tutaj nie jest zbędny :naughty::nabijasie:

Opublikowano

wybacz nowek ale ja nie moge jutro na 7 do szkoly mam

Opublikowano

a mnie ciagle boli glowa... :polew:

ale tylko do jutra bo do pracy trza...

Opublikowano

Witajcie, a gdzie Majki bo przeleciałem kilka stron wstecz i nigdzie go nie ma a dzwonił do mnie i mnie [wyzywa] że się nie odzywam:)

A więc się odezwałem - a nie odzywałem się bo jestem zmarzlak i nie lubię zimy :) ale już chyba blisko ciepełka:)

czekam na lepsze warunki i jestem, bo w tych warunkach nie mogę panować nad autem:) bez "esp"

Opublikowano

to ile tam kucy masz :naughty: Jak bys mial 500 to rozumiem :cool1:

ps.newman to wypij browarka pomoże

Opublikowano

hehe no to ekipa zaczyna sie powiekszać ... wracają "starsi" uzytkowinicy i zaczyna być grubo :naughty:

Opublikowano

no to pewnie w ta niedziele bedzie mega spot!! POGODA ma tez dopisac :hi:

Opublikowano

Proponuje stary rynek:D :polew: Albo mostowa;d

:polew:

nowek Twoje pomysly sa najlepsze!! :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Można by sie pokazać może nasz kochany prezydent by nas sponsorował:D:polew: :mysli:Ale Proponuje zrobić rezerwacje i skoczyć na pizze gdzieś:D

Opublikowano

ale gdzie przyjma osoby z okolo 25 aut (czyli pewnie gdzies kolo 30osob ) :polew: [bo pewnie tyle aut sie pojawi] :notworthy:

Opublikowano
Witajcie, a gdzie Majki bo przeleciałem kilka stron wstecz i nigdzie go nie ma a dzwonił do mnie i mnie [wyzywa] że się nie odzywam:)

A więc się odezwałem - a nie odzywałem się bo jestem zmarzlak i nie lubię zimy :) ale już chyba blisko ciepełka:)

Majki trochę zalatany jest, do mnie miał również dzwonić i niestety echo. Szkoda, bo temat juz nieaktualny (Majki będzie wiedział o co chodzi).

to ile tam kucy masz :naughty: Jak bys mial 500 to rozumiem :cool1:
Po wirusie 160-kilka jak dobrze pamietam ;)
Opublikowano

a w Bydgoszczy gdzie mozna dobrego wirusa "złapać" :gwizdanie: i ile taka przyjemnosc moze kosztowac??

Opublikowano
:bry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.