Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i kolejny spocik udany :good: pogoda tylko przywaliła w ciula ale mocnej ekipie takie drobiazgi nie przeszkadzały :evil: Było fajno, jak zawsze :cool1:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mam 1,2 a 3 mogę na jutro ściągnąć jak chcesz

Opublikowano

Spocik udany jak zawsze w takiej doborowej ekipie :)

Opublikowano

Pomimo niesprzyjającej pogody frekwencja duża, pełen szacun dla obecnych :notworthy:

Opublikowano

Dziekuje wszystkim za miłego spota , ekipa jak wiadomo ... :wink4: Najmocniejsza i niezawodna :decayed:[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 20:36_________________________________________________Marek

obiecany filmik

Opublikowano

No ekipa calkiem :) zle nie bylo :gwizdanie:

Opublikowano

No ja niestety dopiero od godziny mogłem usiąsć za kółkiem...Tak ostro wczoraj było u kumpla na parapetówie :gwizdanie: No to gratuluje udanego spota :kox:

Opublikowano

ArturB6 koleżanka może i wolna ale pakowała się do mojego auta :gwizdanie:

Dzięki wszystkim za miłe spotkanie :hi:

Opublikowano

Dziekuje wszystkim za miłego spota , ekipa jak wiadomo ... :wink4: Najmocniejsza i niezawodna :decayed:[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 20:36_________________________________________________Marek

obiecany filmik

Kiero trzeba o tym kiedyś poyśleć bo efekt jest niesamowity. Jak tylko uporam się z pierdołami które mi dokuczają to kto wie???

Dzięki za filmik.

Pozdro[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 22:30_________________________________________________A byłbym zapomniał temat gościnnego spociku w Wielkopolsce trzeba nagłośnić bo jest wart uwagi, sądzę że niezła ekipa może się zebrać. Ludzie z innych regionów muszą wiedzieć że rośniemy w siłe. Ja osobiście jestem otwarty w tym temacie można to nawet pogodzić z małym shopingiem :cool1: bo w naszym mieście ciężko o dobre ciuszki :>

Opublikowano

Jak kupie swojego 1.8 Turbo to razem się wtedy wstawi tego Bov-a :wink4:

Efekt jest kox :kox:

Opublikowano

Dziekuje wszystkim za miłego spota , ekipa jak wiadomo ... :wink4: Najmocniejsza i niezawodna :decayed:[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 20:36_________________________________________________Marek

obiecany filmik

Kiero trzeba o tym kiedyś poyśleć bo efekt jest niesamowity. Jak tylko uporam się z pierdołami które mi dokuczają to kto wie???

Dzięki za filmik.

Pozdro[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 22:30_________________________________________________A byłbym zapomniał temat gościnnego spociku w Wielkopolsce trzeba nagłośnić bo jest wart uwagi, sądzę że niezła ekipa może się zebrać. Ludzie z innych regionów muszą wiedzieć że rośniemy w siłe. Ja osobiście jestem otwarty w tym temacie można to nawet pogodzić z małym shopingiem :cool1: bo w naszym mieście ciężko o dobre ciuszki :>

ja tez moge na spota do wielkopolski sie wybrac :cool1:

Opublikowano

Wstrzymajmy sie na razie z tym do Lata , albo chociaż do maja :naughty:

Opublikowano

mi pogoda nie przeszkada moge jechc kiedykolwiek :evil:

Siucek jak cos to pisz sie przejedziemy ...pewnie jeszcze paru sie znajdzie :mysli:

Opublikowano

rowniez :>jestem zzaa Ale jak audio zrobie :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

nowek odpisale Ci na @

Opublikowano

Witam z rana

Da rade to pod Vistą ogarnąć, interfejs też mam Polskiego VAGa??

Czas do tyrki, ale chęci brak :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.