Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

No i kolejny spocik udany :good: pogoda tylko przywaliła w ciula ale mocnej ekipie takie drobiazgi nie przeszkadzały :evil: Było fajno, jak zawsze :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Pomimo niesprzyjającej pogody frekwencja duża, pełen szacun dla obecnych :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za miłego spota , ekipa jak wiadomo ... :wink4: Najmocniejsza i niezawodna :decayed:[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 20:36_________________________________________________Marek

obiecany filmik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArturB6 koleżanka może i wolna ale pakowała się do mojego auta :gwizdanie:

Dzięki wszystkim za miłe spotkanie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za miłego spota , ekipa jak wiadomo ... :wink4: Najmocniejsza i niezawodna :decayed:[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 20:36_________________________________________________Marek

obiecany filmik

Kiero trzeba o tym kiedyś poyśleć bo efekt jest niesamowity. Jak tylko uporam się z pierdołami które mi dokuczają to kto wie???

Dzięki za filmik.

Pozdro[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 22:30_________________________________________________A byłbym zapomniał temat gościnnego spociku w Wielkopolsce trzeba nagłośnić bo jest wart uwagi, sądzę że niezła ekipa może się zebrać. Ludzie z innych regionów muszą wiedzieć że rośniemy w siłe. Ja osobiście jestem otwarty w tym temacie można to nawet pogodzić z małym shopingiem :cool1: bo w naszym mieście ciężko o dobre ciuszki :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupie swojego 1.8 Turbo to razem się wtedy wstawi tego Bov-a :wink4:

Efekt jest kox :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za miłego spota , ekipa jak wiadomo ... :wink4: Najmocniejsza i niezawodna :decayed:[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 20:36_________________________________________________Marek

obiecany filmik

Kiero trzeba o tym kiedyś poyśleć bo efekt jest niesamowity. Jak tylko uporam się z pierdołami które mi dokuczają to kto wie???

Dzięki za filmik.

Pozdro[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 22:30_________________________________________________A byłbym zapomniał temat gościnnego spociku w Wielkopolsce trzeba nagłośnić bo jest wart uwagi, sądzę że niezła ekipa może się zebrać. Ludzie z innych regionów muszą wiedzieć że rośniemy w siłe. Ja osobiście jestem otwarty w tym temacie można to nawet pogodzić z małym shopingiem :cool1: bo w naszym mieście ciężko o dobre ciuszki :>

ja tez moge na spota do wielkopolski sie wybrac :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi pogoda nie przeszkada moge jechc kiedykolwiek :evil:

Siucek jak cos to pisz sie przejedziemy ...pewnie jeszcze paru sie znajdzie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana

Da rade to pod Vistą ogarnąć, interfejs też mam Polskiego VAGa??

Czas do tyrki, ale chęci brak :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana

Da rade to pod Vistą ogarnąć, interfejs też mam Polskiego VAGa??

Czas do tyrki, ale chęci brak :wallbash:

da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...