Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja właśnie znajomej wymieniałem przednie mijania w kii pro_cee'd. Z moimi łapami nie do zrobienia bez demontażu akku, a z drugiej strony odkręceniu zbiornika spryskiwaczy i odgięciu go. Masakra jakaś. Utrudniają człowiekowi życie tylko :P

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

szkoda ze siucek juz sie zwinął , chetnie obczaił bym ten klosz :decayed::cool1:

Opublikowano

Oj koledzy.... znacie tą emotkę? :szukaj::polew: joke ;)

Zazwyczaj tak się by skończyło takie pytanie a ja pomoge i dam linki :hi:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t3733.0.html;highlight=wymiana+żarówki+b6

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t26333.0.html;highlight=wymiana+żarówki+b6

mam nadzieję że pomoga, bo w życiu nie dobierałem się do żarówek w lampie B6 :no:

Opublikowano

Witka panowie :> Ja dziś sobie wymyłem a4czke po sobocie bo strasznie sie ubrudzila i udało mi sie moto po zimie odpalić i śmignać :decayed: Wiatr we włosach :kox: bezcenne :tongue4:

Opublikowano

ja dopiero teraz umyję jak założę 18stki :P

Opublikowano

ja dopiero teraz umyję jak założę 18stki :P

Kiedy zakładasz ? :naughty:

Opublikowano

jak będę miał opony :polew:

Opublikowano

to jeszcze ci ich nie dostałeś? :shocked:

Opublikowano

nie, bo jeszcze nie kupione :wallbash:[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 18:49_________________________________________________ale tu cisza :tongue4:

w razie co to macie kogoś ogarniętego co by mi zmienił relingi (zdjęcie podsufitki -> odkręcenie starych relingów -> założenie nowych -> założenie podsufitki) i grill (zdjęcie zderzaka -> zmiana grilla -> założenie zderzaka)

Opublikowano

hmm dam ci odpowiedz w piątek, myślę że ja i mój szwagier byśmy sie tego podjeli :decayed:

:hi:

Opublikowano

tylko najpierw muszę wszystkie rzeczy kupić ;)

Opublikowano

Spoko , dobrze by było jak byś miał wszystko juz na ten weekend to byśmy może coś zadziałali . Ha no i robocizna :decayed::naughty:

Opublikowano

Zróbcie wspólnie, wtedy największa frajda z rezania :good:

Opublikowano

na ten weekend to nie ma opcji ;) najpierw muszę znaleźć relingi - znalazłem w przyzwoitej cenie (350 zł) z modelu 2009, ale nie wiem czy pasują do mojego i czekam na odpowiedź. jak tak to pewnie je wezmę i montaż dopiero po świętach (za tydzień w czwartek wyjeżdżam)

Opublikowano

Lipton kurcze , bo nie wiem czy mój szwagier bedzie :mysli: .

Damy rade :kox:

Opublikowano

Szukać na forum, w sieci tutoriala jak się zmienia reglingi w Sportbacku i naprzód :ad:

Opublikowano

jak zmienić to nie problem znaleźć - problemem jest znalezienie relingów w odpowiedniej cenie :gwizdanie:

Opublikowano

siemka

Kierownik i Jedrex, jeśli prowadzicie dialog tylko we dwójkę to piszcie do siebie może na gg albo dzwońcie i do reszty duetowców to samo, człowiek wchodzi wieczorem i czyta kilka stron rozmowy dwóch klubowiczów, kiedyś były tu rozważane poważniejsze tematy i ustalenia :gwizdanie:

a

tam wcześniej ktos pisał ze jak starszyzna wejdzie to się tak rozpiszą że...

starszyzna to zawsze pisała i pisze krotko,na temat i do rzeczy

czasem jakiś luz :cool1:

także młodzież się ogarnia żebym nie musiał interweniować

spot proponuje teraz w toruniu, to będzie przecież dopiero tydzień przed swiętami i tydzień po świetach wtedy w bydzi

myślę ze to sprawiedliwe i docenicie zaangażowanie starego prezesa Majkiego który nie raz, sam do was do bydzi przyjeżdza :tongue4:

pozdrawiam wszystkich :good:

Opublikowano

szkoda ze siucek juz sie zwinął , chetnie obczaił bym ten klosz :decayed::cool1:

Siemka możemy się spotkać w pt. I jeśli chcesz to pokombinujemy??

Opublikowano

w pt jestem w budzie do 18:00 :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.