Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

jeszcze nie ;) muszę jeszcze z ojcem pogadać żeby pojechać po nie :P (byłoby szybciej) i grill kupić - druga sprawa musiałbym poprosić o dołożenie kilku złotych bo zabraknie mi dokładnie 76 złotych na wszystko + kasa za montaż :/ ;( (nawet jakbym z Kierownikiem rezał to trzeba mu coś odpalić za fatygę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podawałem aukcje do nówek za 400 to tez było za drogo :naughty:

Za to te krateczki też są za drogie :disgust:

http://www.allegro.pl/item972013747_podswietlane_kratki_nawiewu_audi_a4_lift_99_01_eu.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema tyfusiki i krzyżaczki , mam pytanko : nie bedzie ktoś z was w Bukowinie ??? miałbym jednego gościa do zabrania stamtąd i wysadzenia gdzieś koło Sierpca , dałoby rade ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie ;) muszę jeszcze z ojcem pogadać żeby pojechać po nie :P (byłoby szybciej) i grill kupić - druga sprawa musiałbym poprosić o dołożenie kilku złotych bo zabraknie mi dokładnie 76 złotych na wszystko + kasa za montaż :/ ;( (nawet jakbym z Kierownikiem rezał to trzeba mu coś odpalić za fatygę)

Dla mnie to tam frajda , gorzej jak cos nie bedzie nam pyrgać i bedzie trzeba wołać mojego szwagra :tongue4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już mam procedurę zmiany relingów w kilku punktach z A3-clubu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie mam pytanko zamiarzam zmienić fele i niewiem czy na 17 troche sie boje niewiem czy musze obnizać autko i załadać dystanse bo niemam o tym zielonego pojęcia,a obniżac bym niechciał i jakie oponki to tych kół już mie głowa boli od czytania na ten temat ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opony 225/45/17, jak masz seryjny zawias to będziesz mógł obniżyć o 2-3 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie mam pytanko zamiarzam zmienić fele i niewiem czy na 17 troche sie boje niewiem czy musze obnizać autko i załadać dystanse bo niemam o tym zielonego pojęcia,a obniżac bym niechciał i jakie oponki to tych kół już mie głowa boli od czytania na ten temat ;(

przyjedz na spota to zobaczysz u klubowiczów jak ładnie 17" wyglądają :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że 17 to już ładnie ale sam zakup w miare ładnych używanych bez opon to 1100pln jesli od razu bym musiał obniżyć następna kasa,chyba że narazie bez obnizania ale pewnie niezabardzo to wygląda :no: [br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 18:41_________________________________________________No i oponki ps.bo na te moję obdarte 15 niemoge już patrzeć a jak powiem mojej pani ile kasy wydam to mie udusi :polew: ha ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez gleby nie jest najgorzej. Owszem ... aż sie prosi o te - 2 , 3 cm ale i tak efekt jest lepszy jak na 15 :tongue4:[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 19:01_________________________________________________można naprawde fajne felgi kupic juz za okolo 1 tys

http://moto.allegro.pl/item960660452_aluminiowe_felgi_5x112_z_oponami.html

http://moto.allegro.pl/item946566334_alufelgi_kola_17_17_audi_vw_5x112_et43_225_45.html <- to jest mój wzór ale jak dla mnie to 18" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez obnizenia na 17 bedzie kaczka..... trzeba bylo pomyslec predzej i przez zime kompletowac wszystko i szukac dobrych cen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze wysoko stoi jak kozica , ale efekt wizulany wg mnie jest lepszy niz na 15stkach :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy jak bardzo uklepane mamy obecne sprężyny, a wszystko rozchodzi się o to, że na 17" mamy mniej gumy przez co wizualnie mamy wrażenie że auto wyżej stoi.

Niech kolega poprzegląda dział Felgi, opony:

http://www.a4-klub.pl/smf/felgi_i_opony-b10.0/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...