Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra wiadomość :cool1: ale czy kupiłeś? :naughty:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jeszcze nie ;) muszę jeszcze z ojcem pogadać żeby pojechać po nie :P (byłoby szybciej) i grill kupić - druga sprawa musiałbym poprosić o dołożenie kilku złotych bo zabraknie mi dokładnie 76 złotych na wszystko + kasa za montaż :/ ;( (nawet jakbym z Kierownikiem rezał to trzeba mu coś odpalić za fatygę)

Opublikowano

Ja tez bym chcial relingi srebne poluje kto by chcial sie zamienic

Opublikowano

siema tyfusiki i krzyżaczki , mam pytanko : nie bedzie ktoś z was w Bukowinie ??? miałbym jednego gościa do zabrania stamtąd i wysadzenia gdzieś koło Sierpca , dałoby rade ???

Opublikowano

z tego co mi wiadomo to nikt sie nie wybiera

ale na letni owszem...

Opublikowano

jeszcze nie ;) muszę jeszcze z ojcem pogadać żeby pojechać po nie :P (byłoby szybciej) i grill kupić - druga sprawa musiałbym poprosić o dołożenie kilku złotych bo zabraknie mi dokładnie 76 złotych na wszystko + kasa za montaż :/ ;( (nawet jakbym z Kierownikiem rezał to trzeba mu coś odpalić za fatygę)

Dla mnie to tam frajda , gorzej jak cos nie bedzie nam pyrgać i bedzie trzeba wołać mojego szwagra :tongue4::decayed:

Opublikowano

już mam procedurę zmiany relingów w kilku punktach z A3-clubu..

Opublikowano

no to dobrze :good::decayed:

Opublikowano

Witam serdecznie mam pytanko zamiarzam zmienić fele i niewiem czy na 17 troche sie boje niewiem czy musze obnizać autko i załadać dystanse bo niemam o tym zielonego pojęcia,a obniżac bym niechciał i jakie oponki to tych kół już mie głowa boli od czytania na ten temat ;(

Opublikowano

opony 225/45/17, jak masz seryjny zawias to będziesz mógł obniżyć o 2-3 cm

Opublikowano

Witam serdecznie mam pytanko zamiarzam zmienić fele i niewiem czy na 17 troche sie boje niewiem czy musze obnizać autko i załadać dystanse bo niemam o tym zielonego pojęcia,a obniżac bym niechciał i jakie oponki to tych kół już mie głowa boli od czytania na ten temat ;(

przyjedz na spota to zobaczysz u klubowiczów jak ładnie 17" wyglądają :tongue4:

Opublikowano

Pewnie że 17 to już ładnie ale sam zakup w miare ładnych używanych bez opon to 1100pln jesli od razu bym musiał obniżyć następna kasa,chyba że narazie bez obnizania ale pewnie niezabardzo to wygląda :no: [br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 18:41_________________________________________________No i oponki ps.bo na te moję obdarte 15 niemoge już patrzeć a jak powiem mojej pani ile kasy wydam to mie udusi :polew: ha ha ha

Opublikowano

bez gleby nie jest najgorzej. Owszem ... aż sie prosi o te - 2 , 3 cm ale i tak efekt jest lepszy jak na 15 :tongue4:[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 19:01_________________________________________________można naprawde fajne felgi kupic juz za okolo 1 tys

http://moto.allegro.pl/item960660452_aluminiowe_felgi_5x112_z_oponami.html

http://moto.allegro.pl/item946566334_alufelgi_kola_17_17_audi_vw_5x112_et43_225_45.html <- to jest mój wzór ale jak dla mnie to 18" :decayed:

Opublikowano

bez obnizenia na 17 bedzie kaczka..... trzeba bylo pomyslec predzej i przez zime kompletowac wszystko i szukac dobrych cen

Opublikowano

wiem ze wysoko stoi jak kozica , ale efekt wizulany wg mnie jest lepszy niz na 15stkach :gwizdanie:

Opublikowano
:kwasny:
Opublikowano

no ale to rzecz gustu , a o nich sie nie dyskutuje :wink4:

Opublikowano

Wszystko zalezy jak bardzo uklepane mamy obecne sprężyny, a wszystko rozchodzi się o to, że na 17" mamy mniej gumy przez co wizualnie mamy wrażenie że auto wyżej stoi.

Niech kolega poprzegląda dział Felgi, opony:

http://www.a4-klub.pl/smf/felgi_i_opony-b10.0/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.