Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja zderzak opakowałem w folię taką żywnościową Jana Niezbędnego czy czegoś podobnego :P dałem kurierowi i nara:P

co do Domu Dziecka jestem jak najbardziej ZA! taką akcję robi co roku SRTB na Boże Narodzenie :good:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ja drodzy koledzy odpadam jako handlowiec mam teraz urwanie głowy, wracam po świętach

Opublikowano

Reniu fota :kox: podaj mi swoj id w playstation network :D

Opublikowano

nowek spokojnie ludzie pracuj itd :gwizdanie: Ty jestes troche zbyt narwisty :gwizdanie: nie musza byc swieta zeby dzieciaka sprawic przyjemnosc cos sie wymysli

Opublikowano

Ja jestem ku***a za... robic liste spotykamy sie zrzuta jedziemy do makro we 2 osoby szykujemy slodycze i jazda to takie trudne czy mi sie ywdaje[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 22:31_________________________________________________kto wie jak wyslac badz zapakowac alufelgi na wysylke??

Może i nie jest trudne ale uwierz mi że czasu jest mało tym bardziej że prowadzimy debatę na forum i tyle. Pewnie bym się zjawił dzisiaj w Tesco to by się porozmawiało bo tak najlepiej ale byłem offline od 16-20 i przeczytałem info za późno. Tak jak pisałem wcześniej jestem otwarty na pomysły piszcie co i jak i zrobie wszystko by jakoś pomóc

Opublikowano

wigilie tez mieliśmy robić...zresztą ja czekam na nasze guru kiedy zarządzi spotkanie

Opublikowano

Ja jestem ku***a za... robic liste spotykamy sie zrzuta jedziemy do makro we 2 osoby szykujemy slodycze i jazda to takie trudne czy mi sie wydaje

jak będziesz miał rodzine na utrzymaniu to zobaczysz jakie to "łatwe" :gwizdanie:
Opublikowano
:bry: Co słychać? Tą zbiórkę robimy?
Opublikowano
wigilie tez mieliśmy robić...zresztą ja czekam na nasze guru kiedy zarządzi spotkanie
Ale tu nie ma żadnego guru :naughty: pojawił się jakiś uzurpator? :polew:

Byłeś Nowek się dowiadywać czego im potrzeba? Miejsce wybrane? Jak na razie nie padły żadne konkrety, poza tym że chciałby "ktoś" "coś" "kiedyś" zrobić (celowo piszę nieokreślony). Zero konkretów.

Może rzeczywiście lepiej się do tego przygotować, przemyśleć sprawę i zrobic to po dorosłemu? :mysli::wink4:

Opublikowano

Pomyslalem ze jak 20 osob rzuci po 20 zl bedzie good pojedziemy do makro nakupujemy slodyczy bedzie spoko dzwonie dam znac zaraz

Opublikowano

Żona powiedziała, że może zrobić paczki. 20PLN to nie majątek ale czy starczy? By nie wyszło po dwa cukierki na paczke ;) Trzeba dowiedzieć się ile jest dzieciaków.

Opublikowano

skoro po 20zł sie skladamy to może dowiemy sie ile jest chłopaków a ile dziewczyn i chłopakom kupimy np miniaturke audi( w końcu zabawkę będa mieli dłużej niż słodycze), http://www.allegro.pl/item974129000_audi_a4_1_43.html

a dla dziewczynek coś takiego np http://www.allegro.pl/item967868789_lalka_barbi_ksiezniczka_wrozka_elfik_calineczka.html .koszt jednej i drugiej zabawki po 10zł[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 13:40_________________________________________________teoretycznie jedna osoba zapewni dwóm dzieciakom prezent :gwizdanie:

Opublikowano

Nowek prosił o przekazanie, że kontaktował się z Domem Dziecka i są jak najbardziej otwarci na pomoc/ współpracę. Zostały podane potrzeby i forma współpracy/ patronatu. Myślę że jak Nowek się pojawi, to dokładnie opisze ze szczegółami co i jak.

Z naszej strony po prostu musimy się spotkać i przedyskutować kwestie.

Opublikowano

wiec TAK TO CO DZIECIAKI POTRZEBUJĄ TO JAKIEŚ RZECZY DO UCZENIA ZESZYTY PIERDOŁY BĄDŹ TEZ ŚRODKI CZYSTOŚCI PROSZKI SZAMPONY ITP.TAM GDZIE BYŚMY JECHALI BY BYŁO 10 MAX 14 DZIECIAKOW.co do rozmowy z kierownikiem spytal się czy będziemy ich patronem i zęby np raz w miesiacu przyjechac czy cos.Gdzies tam majao srodek wypoczynkowy i tam możemy nawet przyjeżdżać na piknik

Opublikowano

Z deklaracją o patronacie byłbym bardzo ostrożny. Zacznijmy od małych działań i zobaczymy jak nam to wyjdzie.

Opublikowano

Popieram. Nie pakujmy się na razie w takie coś. Akcja super, ale z jakąś szerszą współpracą bym się wstrzymał na razie...

Opublikowano

Trzeba pamietać o tym, że nie występujemy jako A4-Klub-Polska. Myślę, że kierownik placówki zrozumiał Cię jako wysłannika AKP, skoro proponował patronat. Jesteśmy tylko odłamem regionalnym lub jak kto woli kilkoma mniej lub bardziej zgranymi żuczkami.

Opublikowano

Popieram. Nie pakujmy się na razie w takie coś. Akcja super, ale z jakąś szerszą współpracą bym się wstrzymał na razie...

zgadzam sie...z reszta widać że tylko kilku z Nas bierze udział w pomyśle...reszta albo się boi albo olewają sprawe :confused4: [br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 16:10_________________________________________________skoro wiemy jakie jest zapotrzebowanie i ile jest dzieciaków to trzeba się spiknąć i omówić temat[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 16:21_________________________________________________P.S zna ktoś czerwonego RS-a b5??mijał mnie gościu na kamiennej
Opublikowano

ja znam był do kupienia za 36 tyski na żwirki i wigory w komisie.Kolejny mod panowie nadszedł;] Ja mu mówiłem ze jesteśmy my z kuj pom i trzeba by się spotkać osobiście i obgadać .Ale mam na myśli 2 osoby np Reniu i majki bądź Felipe..

Opublikowano

to ustalcie co trzeba i dajcie znać :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.