Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak czy inaczej kiedyś trzeba piwny spot zorganizawać w szerszym gronie....jakiś bilardzik czy cuś :cool1:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 00:56_________________________________________________

Nia ma co generalizować bo ja również widziałem ładne ranty w A4 :slina:

wiem że widzialeś bo nie raz byłem na spocie :polew:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie będę burzył Twego idealnego snu zaprzeczając :polew:

EDIT

Aczkolwiek Artkowi zasieję niepokój... :kox:

mimisc123.jpg

mimex023.jpg

midsc02598.jpg

Opublikowano

no te co są 3 sztuki to piękne a te stylizowane na porsche też ładne ale za dużo się tam dzieje jak na mój gust chociaż cena kusząca

ale bardziej zgrzałem sie na te

http://www.allegro.pl/item989835982_oryginalne_felgi_16_fundo_5x112_audi_vw_opony.html

a Vag=iem chciałem sprawdzić silniczki od nawiewów w klimatroniku bo mi nie działają nastawy

daje na stałe tak 80% na szybę 15% na nogi i 5% na kratki jeśli się to da zdiagnozować i ogólnie przegląd zrobić może jakieś błędy wyskoczą chociaż może lepiej nie wiedzieć i spać spokojnie

Opublikowano

RENIU ZABIJE CIE!! :polew:

Pieknie sie prezentuje!!

Opublikowano

Nie będę burzył Twego idealnego snu zaprzeczając :polew:

a tylko byś spróbował :polew:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 09:35_________________________________________________

RENIU ZABIJE CIE!! :polew:

Pieknie sie prezentuje!!

Marcintorun piękne felgi sprzedaje...jestem ciekaw jak by wyglądały na b6...Reniu zapodaj VT dla nas :notworthy:
Opublikowano

a pokaz linka do tych jego felg :cool1:

Opublikowano

linka nie moge znaleźć ...ale to te fele

dsc03178c.jpg

Opublikowano

na tych felgach

http://www.allegro.pl/item989835982_oryginalne_felgi_16_fundo_5x112_audi_vw_opony.html

są takie opony może odsprzedam Kubicy :) jako slicki

<a href="http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-04/c93ed1e1/20100409.jpg.html"><img src="http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-04/c93ed1e1.jpg" alt="hosting zdjęć - fotoo.pl" /></a> <a href="http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-04/0b1bc7f3/20100409(001).jpg.html"><img src="http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-04/0b1bc7f3.jpg" alt="hosting zdjęć - fotoo.pl" /></a> <a href="http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-04/afa66772/20100409(002).jpg.html"><img src="http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-04/afa66772.jpg" alt="hosting zdjęć - fotoo.pl" /></a> <a href="http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-04/d4f14a9a/20100409(003).jpg.html"><img src="http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-04/d4f14a9a.jpg" alt="hosting zdjęć - fotoo.pl" /></a> <a href="http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-04/d81631f7/20100409(004).jpg.html"><img src="http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-04/d81631f7.jpg" alt="hosting zdjęć - fotoo.pl" /></a> <a href="http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-04/9de39b81/20100409(005).jpg.html"><img src="http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-04/9de39b81.jpg" alt="hosting zdjęć - fotoo.pl" /></a> <a href="http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-04/3936df51/20100409(006).jpg.html"><img src="http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-04/3936df51.jpg" alt="hosting zdjęć - fotoo.pl" /></a> <a href="http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-04/d3c72667/20100409(007).jpg.html"><img src="http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-04/d3c72667.jpg" alt="hosting zdjęć - fotoo.pl" /></a>

Opublikowano
  • Autor

na tych oponach strach na mokrym w zakręt wjechać, jak cie interesują oponki 205/65/16 wal do mnie na pw

Opublikowano

rezygnuje z tych felg własnie przez opony a szukam z takimi na sezon dwa

Opublikowano

Grzechu mi sie te co pokazales nie podobaja nic a nic :no:

PS. DROPSONE...nie wiem czy pamietasz jak jechales raz moja czworeczka i powiedziales ze poduszki po silnikiem wymienione :confused4:

no i tak po poduszkach to prawie sladu nie bylo :evil: juz sa dwie noweczki i auto smiga jak nowe (nawet nie ma co porownywac)...do tego dostala dzis nowy termostacik wiec temperaturke lapie jak trza :hi:

Opublikowano

ja tez dzis termostat wymieniłem 90 na blacie i ani milimetr sie nie ruszy pierwsza naprawa cieszy :>

Opublikowano

PS. DROPSONE...nie wiem czy pamietasz jak jechales raz moja czworeczka i powiedziales ze poduszki po silnikiem wymienione :confused4: ...

wymienione? chyba do wymiany, bo telepalo troche autem......

Opublikowano

do wymiany ... :polew: od dzis wymienione :evil:

Opublikowano

Chłopaki jakiś spocik w niedzielkę jest organizowany????

Opublikowano

sluchaj Car zadzwon do darka z tarkowa (niech majki albo ktos co ma poda Ci nr bo ja gdzies zapodzialem) ja od niego w dobrych pieniadzach kupilem te swoje

Opublikowano

spocik jest i to bez dwoch zdan :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

:naughty:

SPOT BYDGOSZCZ 11.04.2010 miejsce i godzina do ustalenia

1.

Opublikowano

:naughty:

SPOT BYDGOSZCZ 11.04.2010 miejsce i godzina do ustalenia

1.

2. ArturB6

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.