Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moja mama powiedziała, że teraz moje auto wygląda jak trumna :polew:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie ze względu na kłótnie z mechanikiem potrzebuje mechanika dobrego zaufanego taniego :naughty: Chodzi o wymiane wachaczy :P Jak mogę prosić na pw.ile by chciał za robotę .Druga sprawa proszę od każdego klubowicza sms ze swoim nr telefonu bo Nowek prze... swój tel i się pozbył kontaktów.504199794

Opublikowano

Cholera... Właśnie zauważyłem, że dość konkretnie pęka mi opona. Pieprzone dziury. Pytanko mam... Coś wielkiego stałoby się jakbym kupił tylko 1, identyczną, zużytą w podobnym stopniu? Czy koniecznie kupić 2 na jedną oś?

Opublikowano

Many ja gdzieś kolo Solca kupowałem za czasu hondy jeszcze jakieś 35 zl z założeniem

Opublikowano

Cholera... Właśnie zauważyłem, że dość konkretnie pęka mi opona. Pieprzone dziury. Pytanko mam... Coś wielkiego stałoby się jakbym kupił tylko 1, identyczną, zużytą w podobnym stopniu? Czy koniecznie kupić 2 na jedną oś?

dobrze ci radze kup 2 opony i to najlepiej nowe :wink4: a jak nie masz tyle to kup 1 uzywana a potem mecz sie jak ci bedzie kierownica latac na lewo i prawo przy 80km/h

Opublikowano

Ktoś u nas ma zenona bo nie wiem gdzie przetwornice wrzucić :disgust: Lampki zamówione + przetwornice + relingi + komplet wahaczy :naughty:

do bagażnika!!! :naughty:

Opublikowano

Dobry pomysł i założę zenon do wewnatrz :kox:

Opublikowano

a nie myslales o zalozeniu "zenonowego" oswietlenia wnetrza :polew: a tak na powaznie nie kombinuj za wiele tylko dobierz tak przetwornice zeby pasowaly pod lampe i nie byly ze duze zebys potem lampe wlozyl i bedezie gitara, nie bedzie widac przetwornic to i nikt sie do nich nie przyczepi zreszta predzej masz linka jak to zamontowac

Opublikowano

wizytówki Fordonu :gwizdanie:

b5375720c90b9dcfmed.jpg

72e47d2fb126192amed.jpg

jaki z tego morał???

że Fordon jest piękny :evil::polew:

Opublikowano

hehe.. z cyklu przypadkowe spotkanie na myjni :):decayed:

Opublikowano

pfffffffff az tu zalatuje brudem fordonu :polew:

eeee synek ...

Opublikowano

wypraszam sobie :P auta już były czyste!!!!! :bicz:

Opublikowano

pfffffffff az tu zalatuje brudem fordonu :polew:

:disgust:
Opublikowano
:polew: :polew: :laghing2: :JC_fan::ssij::vava: i cały brud do wisły spłyną nie ładnie[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 21:37_________________________________________________jedrek dzięki za nr jako jedyny póki co :cool1:
Opublikowano

proszę, odpowiadam na apel ;) i tak wiem Nowek, że to co piszesz to z zazdrości, że mamy czyste auta :D

Opublikowano

wizytówki Fordonu :gwizdanie:

b5375720c90b9dcfmed.jpg

72e47d2fb126192amed.jpg

jaki z tego morał???

że Fordon jest piękny :evil::polew:

no i prosi się u Jedrka, żeby zlikwidować znaczek!!!

Opublikowano

wizytówki Fordonu :gwizdanie:

b5375720c90b9dcfmed.jpg

72e47d2fb126192amed.jpg

jaki z tego morał???

że Fordon jest piękny :evil::polew:

no i prosi się u Jedrka, żeby zlikwidować znaczek!!!

nie nie nie :no:
Opublikowano

Zuza w tym grillu nawet jeśli bym chciał to się nie da ;) musiałbym kupić inny grill bez znaczka :P a nie chcę bo znaczek musi być, o! :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.