Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Zuzka a ty musisz sie jeszcze duzo nauczyc...my tu nie z tych co robia tunnig wies ...audi ma dusze...a audi bez znaczka to audi bez tej duszy :polew:[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 23:43_________________________________________________Manny bedzie B8 sorry miale nie mowic ale nie wytzrymalem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Zuzka a ty musisz sie jeszcze duzo nauczyc...my tu nie z tych co robia tunnig wies ...audi ma dusze...a audi bez znaczka to audi bez tej duszy :polew:[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 23:43_________________________________________________Manny bedzie B8 sorry miale nie mowic ale nie wytzrymalem :evil:

Wiocha to jest jak część znaczków jest, a części nie ma. Albo wszystkie albo żaden...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jednak preferuję jak jest znaczek audi z przodu i z tyłu ;) ale z tyłu brak innych oznaczeń - rzecz gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzka a ty musisz sie jeszcze duzo nauczyc...my tu nie z tych co robia tunnig wies ...audi ma dusze...a audi bez znaczka to audi bez tej duszy :polew:[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 23:43_________________________________________________Manny bedzie B8 sorry miale nie mowic ale nie wytzrymalem :evil:

:wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj :bicz3:

Najważniejsze żeby Jedrzejowi sie auto podobało , nie ingerujmy w jego gust , owszem każdy ma swoje zdanie i nikt nie zabrania w wygłaszaniu go , ale jednak najwazniejsze jest zdanie tego ... co jest włąscicielem tego auta :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mądre słowa Kierowniku ;) jak tak dalej będziemy dyskutować o moim znaczku to dojdziemy do strony numer 600 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie no ... wszyscy samochody zmieniają , tylko ja w tyle jestem ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownik ale Ty juz krok do przodu zrobiles...sprzedales Fieste ...teraz trzymam kciuki za szybki zakup :audi: [br]Dopisany: 27 Maj 2010, 00:00_________________________________________________Tomiczka a Ty idz spac bo jutro mi w pracy bedziesz malo wydajny :evil:

:polew: albo nie siedz bo ja mam jutro urlop to mozesz byc zmeczony i nie pracowac :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propo znaczka :audi:

ci którzy pamiętają nasza poprzednia audi nie miała żadnego znaczka

287e2d7c0abe899bmed.jpgc622cccecbeb175emed.jpg

i stwierdzam że znaczek :audi: musi być :tongue4: inne nie :decayed:

PS Zuza - nie wiedziałaś jej przypadkiem?? trafiła do ina :tongue4: znak rozpoznawczy brak znaczków- na tyle naklejka a4 :) butelkowa zieleń, ksenony, jasna skóra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Many widzę że w profilu zniknęły wszystkie oznaczenia modelu (poza spalaniem) więc czuję że będzie zmiana modelu a nie tylko malowanie :gwizdanie:

PS. ostatnio widziałem Cię na Dworcowej ok 16.

Zuza... posłuchaj starszych :naughty: znaczek musi być, to znak dla innych że jedziemy czymś konkretnym a nie rowerem z parasolem. Taki znaczek to powód do dumy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł przyjdzie i na Ciebie kolej(na zakup :audi: ) Wogóle to dzień dobry wszystkim :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...