Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale jaka odpowiedzialność!!! Nie wiem czy zdołam podźwignąć temat :naughty:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie malujesz wkońcu znaczka od trabanta tylko od Audi :wink4:

Opublikowano

Widziałem ten znaczek Artura :cool1: ... nie musisz się stresować :decayed:

Opublikowano

No ale to ma być pokazówka, więc....... rozumiecie :mysli: Na widok znaczka wszyscy mają się :slina:

Opublikowano

taa , a później nie wyrobisz " z zamówieniem grupowym " :decayed:

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/a3_8p_audi_a3_sportback_20_tdi_sline-t92942.0.html;msg1569290#msg1569290

w moim temacie na górze widać jak wygląda czarny znaczek ale przy czerwonym aucie. natomiast chętnie zobaczę to, o czym mówi tomiczka :)

Opublikowano

no to jestem w pracy i Tomiczka w "wolnej chwili" dziala ze znaczkiem :evil:

Opublikowano

mam nadzieję, że do niedzieli ogarniecie :P

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: DO NIEDZIELI to moge jedrek cale 6 sztuk audi ogarnac :evil: a nie tylko jeden znaczek :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Maj 2010, 14:51_________________________________________________kierownik znowu dostrzeglem zmiany w Twoim profilu :evil:

czyzby jakis zakup zostal poczyniony??

Wydaje mi sie ze zakupiles cos nie na gnojowke jak Ty to piszesz :evil: ale na GT - gas tuning...pewnie jakas benzynka 1.8 t zagazowana :polew:

Chwal sie Tu szybko!!!!! :gwizdanie:

Opublikowano

ale marazm się wkradł na forum... i ciągle temat znaczka... :wallbash:

Opublikowano

po prostu chłopacy udzielają mi rad ;) Artur, Kierownik pousuwał bo tam były pozostałości po Fieście :decayed: Ty sobie zakladasz taki jak mówił Tomiczka? chętnie zobaczę czy do czarnego będzie pasować...

Opublikowano

ja nic nie zmieniam w swoim aucie no poza felgami na ktore ciulam kase :evil:

a znaczek juz jest pomalowany na probe mi sie podoba chociaz Tomiczka mowi ze to nie do konca to co chcial uzyskac :polew:

Opublikowano

ale marazm się wkradł na forum... i ciągle temat znaczka... :wallbash:

Ze tak powiem marazm i nostalgia :polew:

Ale skoro tylko stwierdzasz fakt zamiast podsunac nowy temat do rozmowy to ja wrzuce cos od siebie :D

Jutro chyba przyjedzie gosc z poznania ogladac moja czarnule :a4fan: trzymajcie kciuki zeby mu sie spodobala i zeby kupil :D Albo nie... macie trzymac kciuki! :naughty:

Opublikowano

No to trzymam kciuki ;)

Opublikowano

No to trzymam kciuki ;)

Tyyy no poczekaj bo do jutra to ci te kciuki odpadna :polew: Albo w sumie... i tak nie masz samochodu teraz to nie musisz miec sprawnych rak :decayed:

Opublikowano

Właśnie :P

Opublikowano

będę trzymał kciuki! :naughty: oby poszła ;) przynajmniej będzie B8 na spotach ;) ale pamiętaj, że ja rezerwuję przejażdżkę :gwizdanie:

Opublikowano

będę trzymał kciuki! :naughty: oby poszła ;) przynajmniej będzie B8 na spotach ;) ale pamiętaj, że ja rezerwuję przejażdżkę :gwizdanie:

jako ze pierwszy zaproponowales pierwsza runda bedzie "spesziali for jó" oczywiscie jesli cokolwiek z tego wypali :polew: Zobaczymy jak sie sprawdza Wasze kciuki ehehe

Opublikowano

Czyli co Karol bo b7 bedzie b8??

Opublikowano

Karol już dawno o tym mówił :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.