Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zbiorowa randka :polew:

Ps. wlasnie dzwonil koles z poznania ze przyjedzie jutro o 15 :dance:

Oby tak dalej kolezanki i koledzy bo widze ze kciuki az sie sine robia hehehe

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no pewnie nawet sie bijemy kto Cie w niedziele zabierze :polew:

Opublikowano

po prostu wszyscy chcą się później przejechać B8 :polew:

Opublikowano

ja tam wole sie przejechac B7 z Zuza :polew:

Opublikowano

Ale mnie wyróżnienie spotkało, a zaczęło się od tego, że miałam zabrać Karola. Nie przejmujcie się, mam dużo miejsca z tyłu i duży bagażnik, mogę Was wszystkich zabrać!!! :polew:

Opublikowano

:hi:

Witam wszystkich , po tych kilku godzinach nieobecnosci stwierdziłem 2 rzeczy ... :

- spamujecie jak cholera ( i dobrze )

i

- Fiat to gówno

jak by co jedrzej mam nadzieje ze ja w bagażniku nie bede jechać ? :naughty:

Opublikowano

ja pojadę swoim :P wolę prowadzić :decayed: Kierowniku ja mam 4 wolne miejsca.. tzn 3 oprócz Ciebie więc raczej w bagażniku nie :P

Opublikowano

Zuza ale ja do bagaznika sie nie pcham ... tylko na kolana :polew:

Opublikowano

Zuza ale ja do bagaznika sie nie pcham ... tylko na kolana :polew:

no własnie , przecież zuza ma automat :naughty:

Opublikowano

Randka-klub.pl :polew:

PS. Moja niunia odebrana, silniczek chodzi jak zegarek :beach:

Opublikowano

Ja też chętny na przejażdżkę ;) Nowek już zaoferował podwózkę, kto jeszcze? :P Jak na razie nie mam wyboru :gwizdanie:

No, zawsze mogę na rower wskoczyć :D

Opublikowano

manny pozycze Ci mojego furacza bo ja sie z Zuza zabieram :polew:

Randka-klub.pl :polew:

PS. Moja niunia odebrana, silniczek chodzi jak zegarek :beach:

przynajmniej jest wesolo :polew:

Opublikowano
przynajmniej jest wesolo :polew:

Zabawa musi być :good:

Opublikowano

no ja uwazam ze po to tu jestesmy i po to jest forum :cool1:[br]Dopisany: 28 Maj 2010, 21:02_________________________________________________Reniu jedziesz w niedziele do Torunia ?? [br]Dopisany: 28 Maj 2010, 21:04_________________________________________________i nastala cisza wrecz grobowa :gwizdanie:

Opublikowano

no a jak myslisz artur , dlaczego reniu doprowadzał samcohod przez taki dlugi czas do porządku ? :naughty:

Opublikowano

Zuza masz problem :>Ciekawe jak twoje autko będzie się trzymało w moich rekach bo każdy zajmuje miejsca to ja też ale jako kierowca :naughty: Co do spotu pogoda do duszy... Czas najwyższy żeby Toronto wzbogaciło się w parking z dachem albo niech majki nas zabierze gdzieś lub dropsone...Ja nie zostałem zaproszony wiec manny mamy problem :confused4:[br]Dopisany: 28 Maj 2010, 21:34_________________________________________________Aha kasa od tygodnia w wpłacona a na liście mnie niema :confused4: Tylko na jednej... i nawet nie wysłane :( Zuza obronisz mnie z rękawicami co???

Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

ja tez slyszalem ze w niedziele ma byc lipna pogoda :no: a mozna by bylo grilla zmontowac :naughty:

Opublikowano

bedzie dobzre , majki zamów jakąś dobrą pogode :decayed:

Opublikowano

Chętnie bym podjechał bo podejrzewam że może być ciekawy spocik :evil:

Nie wiem jak czas pozwoli :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.