Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

.... :gwizdanie: ....

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie i panie :)

Podobno na koronowskiej sa jacys fachmani od Audi? Wiecie cos moze na ten temat? Jesli tak bede wdzieczny za namiary :D

ja tam u nich robie auto

No ciesze sie ale rozwin temat... i nie chodzi mi o to co u nich robisz :)

Opublikowano

Panowie i panie :)

Podobno na koronowskiej sa jacys fachmani od Audi? Wiecie cos moze na ten temat? Jesli tak bede wdzieczny za namiary :D

ja tam u nich robie auto

No ciesze sie ale rozwin temat... i nie chodzi mi o to co u nich robisz :)

to ty okresl co chcesz wiedziec :polew: skoro sie od kogos dowiedziales to znaczy masz jakies informacje na ich temat. nie interesuje cie co u nich robilem a oczekujesz wiecej informacji - jakich :mysli:

Opublikowano

ładne to Audi... i przebieg może być prawdziwy... przy tej pojemności...

Opublikowano

Rafi tzn, że masz już płytkę? ile płaciłeś za PL menu?

Opublikowano

"... Jesli tak bede wdzieczny za namiary :D"

O to mi chodzi... namiary = adres/telefon/m@il/numer buta mechanika :polew:

Opublikowano

tak wiec karolu tak jak pisales

Panowie i panie :)

Podobno na koronowskiej sa jacys fachmani od Audi? Wiecie cos moze na ten temat? Jesli tak bede wdzieczny za namiary :D

czyli adres juz znasz :polew: numeru posesji nie znam. ale nie sadze zeby tam bylo duzo zakladow wiec powinienes trafic :tongue4:

a komorka do mechanika 502 603 269

[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 14:26_________________________________________________

Rafi tzn, że masz już płytkę? ile płaciłeś za PL menu?

plyty z nawigacja nie mam a pl menu bylo po znajomosci

Opublikowano

ok, już powiedziałem chłopakom, że płytkę mają jeszcze raz nagrać

Opublikowano

ok, już powiedziałem chłopakom, że płytkę mają jeszcze raz nagrać

:hi:

Opublikowano

ech... Tłuc siostrze do głowy, żeby dbała o turbinę, ale ona woli stosować PSJ: Skoda non-stop w trybie awaryjnym, typowe objawy, 1,2,3-3k obrotów i d*pa. Będę miał sprawę do kogoś z vagiem, jak siostra z Poznania wróci...

Opublikowano

ech... Tłuc siostrze do głowy, żeby dbała o turbinę, ale ona woli stosować PSJ: Skoda non-stop w trybie awaryjnym, typowe objawy, 1,2,3-3k obrotów i pupa. Będę miał sprawę do kogoś z vagiem, jak siostra z Poznania wróci...

ja moge ci podlaczyc :hi: tzn siostrze :naughty:

Opublikowano

rafi przeciez Ty masz zone to gdzie sie chcesz podlaczac do siostry mannego :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a Ona wierna jeszcze niedawno pisała że bez męża się nigdzie nie rusza :polew:

Opublikowano

oj wy tylko o jednym-zboczency :polew: . ale jak to sie mowi biednemu chleb na mysli :tongue4:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 16:51_________________________________________________ A tak na powaznie - organizujemy cos w ta niedziele :mysli: grill albo cus :naughty:

Opublikowano
  • Autor

drodzy koledzy i koleżanki, ja spędzam czas w weekend na sopockiej plazy ma byc totalny skwar "a na plaży każda dupka się smaży" :cool1:

Opublikowano

A ja dostałem robote w Skoda Auto Bieranowski na wakcje :decayed::dance:

Opublikowano

A ja dostałem robote w Skoda Auto Bieranowski na wakcje :decayed::dance:

:good:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 18:59_________________________________________________A w jakim charakterze, jeśli wolno zapytać?

Opublikowano

Uczeń = Mechanik :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.