Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

uff udało mi sie przebrnąć przez te strony. Na wstepie , Artur ... Przepraszam za mój "szczeniacki" wybryk zwiazany ze zbyt szybkim wydarciem do Torunia , ale to byla pierwsza trasa moja samochodem i chcialem go "sprawdzić" nastepnym razem bede jechal grzecznie w rządku . A co do koszulek , temat nadal monitoruje , ale niestety musze najpierw uporządkować sprwy zwiazane ze szkołą , wtedy dopiero bede mial chwile wytchnienia , a poza tym czekam na jakies info od Newmana , czy może mu udało sie coś załątwić po kosztach u tego producenta od ktorego byly brane kalendarze.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

chyba musze rozruszac towarystwo i pojechac z tematem kilka stron bo wieje nuda :polew: :polew: :polew:

Nowek zapodaj jakis ciekawy temat :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prosze uderz w stol a Karol sie odezwie :polew: :polew: :polew:

a patrze na Nowka bo chlopak ma glowe do zapodania tematu ktory mozna ciganc z 10 stron :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze ja pytanko rzuce bo tu w kuj pom duzo ludzi :)

Zna ktos jakiegos rybaka? Szukam takiego co sprzedaje wegorze :naughty:

Ps. maja byc swieze... chociaz moga tez byc swierze, sfieze, sfierze albo siwierze zeby nie powiedziec rzywe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mowisz ze musisz rozruszac towarzystwo to to rob a nie na nowka sie ogladasz :P

Spychologia stosowana :naughty:

Koledzy mała uwaga... jesli między waszą wypowiedzią a fragmentem do którego się odnosicie znajdują się jakieś posty to używajcie funkcji cytowania.

W pierwszym momencie po przeczytaniu posta Noweka myślałem, że wyzywa Kierasa :polew:

Kieras się tłumaczy dlaczego wyrwał a na to mu Nowek:

Jest to SUKA!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na razie i tak spłukany jestem :wallbash: muszę sie odkuć trochę za ten zakup :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: hehe to nie jestem sam splukany ...widocznie tak juz jest po zakupie :audi::polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje skromne zdanie myslecinek grill,scianka wspinaczkowa,rolki,rower,pies, kto woli całą rodzina niech bydgoszcz zobaczy jak bawi sie klub A4, dogadajmy sie przypominam ze ostatnio grill rodzinny byłu karola i było bardzo fajnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za Myślęcinkiem.Ostatnio tam byłem , cała moja rodzina była zadowolona.Nie wiem jak wyglada tam grilowanie na własna rękę.Normalnie kiełbasa kosztuje od 8 do 14 zł.Piwo 0,4 litra 4 zł.Wiem że nie chodzi o koszty.Skoro mamy Audi to i stać nas na kiełbaske i jedno piwko :polew: .(żartuję).Polegam na koleżanki i kolegów z Bysi.Pózniej my też z toronto pokażemy co jest u nas ,można jechać na Barbarkę lub może do Ciurusia(Kasztorek),ale muszę pogadać z Majkim :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany, jeden dzień mnie nie było i tyle do czytania. Panowie, przy planowaniu spotkań nie zapominajcie o kosztach takich zabaw i bierzcie pod uwagę, że młodzież ucząca się, może nie dysponować taką gotówką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...