Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

teraz Karol i manny przebijaja sie przez gaszcz wiadomosci :polew: :polew: powodzenia chlopaki

Zuza a Ty tak trzymja masz zapal i to sie ceni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Reniu, ja Cię rozumiem, masz rodzinę i jej poświęcasz każdą wolną chwilę, ale są też młodzi, niezależni którzy mogliby coś więcej wnieść do naszego klubu. Niestety kończy się zwykle na gadaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mykam spać, do zobaczenia przy porannej kawie :lazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuza ja nigdy nie wymiekam... :evil:

ale cenie to ze nie kazdy ma czas itd...

Nie boj sie o mnie ja Cie nie zawiode

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to trche stron Zuza naklepalismy beda mieli rano chlopaki co czytac zamiast gazety :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie mam zamiaru sie migac spedzic czas w milym towarzystwie to czysta przyjemnosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga - podczas czytania wysłano 2 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

No powiem Wam wszystkim tak... daliscie czadu :) A teraz idzcie spac bo jak wejde w pracy na forum to bedzie strona 2133453 :polew:

Ps. Proponuje zalozyc nowy watek z propozycjami na spoty

Ps2. Zuz@ nie mow ze wzielas tego mauritiusa na powaznie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu się dzieje :P 2h nie byłem na forum i 5 stron do przeczytania, a teraz nie nadążam z odpowiedzią na bieżąco.

Reniu mądrze gada. Niektórym wystarczy postać przy autach i pogadać. Z drugiej strony są też tacy którzy wolą różne inne atrakcje, ale w czym problem? Jak ktoś ma jakąś propozycję, niech pisze, na pewno jakiś odzew będzie. :good: A kto niezainteresowany po prostu temat "oleje". Basta.

Jak tylko będzie pogoda można udać się w miejscówkę grzecha, bierzemy grille, żarełko, jakąś piłkę itp. i tylko dobra zabawa przed nami.

Będzie jeszcze cieplej można się spotkać nad jeziorkiem i dupencję wymoczyć...

Nie ma co daleko w przyszłość wybiegać. Ze spotu na spot można coś organizować. Opcji jest wiele.

Jak to pisałem wysłaliście 18 odpowiedzi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedzialem ze sie przebijacie (Karol i Manny) przez te wszsyteki wiadomosci :evil:[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 01:13_________________________________________________Zuza i Artur - wszechspamerzy dnia dzisiejszego :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedzialem ze sie przebijacie (Karol i Manny) przez te wszsyteki wiadomosci :evil:[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 01:13_________________________________________________Zuza i Artur - wszechspamerzy dnia dzisiejszego :notworthy:

Ja się boję, że jak pójdę spać, to rano będę się przebijał przez 123.81^52.819*(125.72894)+12^2*56.736+ ~ stron :D

Nie pójdę spać dopóki wszyscy nie będą offline :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...