Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Mam nadzieję, że nie będzie jutro dużo do nadrabiania :gwizdanie: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 07:57_________________________________________________tyle stron :kox: i znowu nic konkretnego :mysli:

WIEC WEZME SPRAWY W SWOJE RECE I ZAPROPONUJE NA NASTEPNY SPOT w zaleznosci od pogody :

1.KREGLE W GALERII POMORSKIEJ

2.GRILLA W STRZELCACH LUB NA PIECKACH

bedzie juz po 10-tym wiec kaska w portfelu bedzie :wink4:

CO WY NA TO :hi: mozemy oczywiscie dokonac zmian co do dnia spotu bo np, zuzie weekend odpada ale kregle mozemy zrobic np w piatek 11.06.10

wiec piszcie co komu odpowiada i jaki dzien to wybierzemy optymalna wersje aby bylo jak najwiecej osob :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie tez z tego miejsca bardzo chciałbym pozdrowić grzegorza (gurban6) i rownież pogratulować mu samochodu , szkoda tylko ze nie bylo blizszej okazji na obejrzenie go dokladniej . Doszły do klubu 2 nowe b5 polifty :decayed:

:hi: Paweł jeszcze będzie okazja.Może za dwa tygodnie w Bydgoszczy.

Ale rozpisaliście sie :naughty: Tyle tego że jeszcze nie czytałem gazety :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 07:57_________________________________________________tyle stron :kox: i znowu nic konkretnego :mysli:

WIEC WEZME SPRAWY W SWOJE RECE I ZAPROPONUJE NA NASTEPNY SPOT w zaleznosci od pogody :

1.KREGLE W GALERII POMORSKIEJ

2.GRILLA W STRZELCACH LUB NA PIECKACH

bedzie juz po 10-tym wiec kaska w portfelu bedzie :wink4:

CO WY NA TO :hi: mozemy oczywiscie dokonac zmian co do dnia spotu bo np, zuzie weekend odpada ale kregle mozemy zrobic np w piatek 11.06.10

wiec piszcie co komu odpowiada i jaki dzien to wybierzemy optymalna wersje aby bylo jak najwiecej osob :hi:

Ja jestem za grillem i kręglami. :) Bez różnicy pogody

Ps.To se poczytali... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktos ogarniety zalozy nowy watek z glosowaniem

1. Kregielnia

2. Grill

3. Scianka wspinaczkowa

4. Squash

5. Qady

6. Paintball

7. Szachy w parku pod wierzbami

8. Boisko i kosz, siatka, pilka etc.

9. Parking pod Tesco

10. Makao albo Wojna pod tymi samymi wierzbami co szachy :D

11. itd itd.

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kutfa zapomnieliście o bierkach :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzień dobry ....

gratuluje wytrwałości w pisaniu.. ja już dawno spałem o tej godzinie...

Niestety na spota nie dotarlem bo po sobotnich zawodach mialem w niedziele takie zakwasy ze się nie moglem ruszać... dzisiaj jest troche lepiej ale i tak maxx.

Co do treści tutaj zamieszczanych to mnie to cieszy, że "nowe" osoby chcą coś zaproponować. fajnie się czyta takie koncepcje a znając nieco niektórych wiem że część z nich wejdzie w życie.

np wspinaczka na sciane to fajna zabawa.. mialem kiedys przyjemnosc spróbować i bylo fajnie (nie wspiąłem sie jednak za wysoko ;) )

mnie to sie marzy spocik gdzie bede mogl nakrecic filmik jakimś lepszym sprzetem niż telefon... np taki spocik jak zrobiliśmy na pasie.. włączając przejazd który porównując z ostatnimi był bardzo spokojny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majki zuza i ktoś jeszcze[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 10:31_________________________________________________Panowie może ktoś od was by chciał bo szkoda mi psiaka...Labrador z rodowodem papiery do wyrobienia 400zl Tak to jest jak ktos bierze psa a nie ma kasy i czasu na niego...

vGu0A.jpg

vGBv0.jpg

vGD_9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majki zuza i ktoś jeszcze[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 10:31_________________________________________________Panowie może ktoś od was by chciał bo szkoda mi psiaka...Labrador z rodowodem papiery do wyrobienia 400zl Tak to jest jak ktos bierze psa a nie ma kasy i czasu na niego...

To jest do oddania? czy do oddania za 400zl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...