Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

g

A ja dostałem robote w Skoda Auto Bieranowski na wakcje :decayed::dance:

Graty kieras :hi:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja dostałem robote w Skoda Auto Bieranowski na wakcje :decayed::dance:

Graty kieras :hi:

Dzięki :cool1: [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 19:04_________________________________________________Będzie kasa na mody :decayed:

Opublikowano

No i ile przydatnej wiedzy zdobędziesz.Tylko patrzeć, jak będziesz nam pomagał na forum, fachowym doradztwem :gwizdanie:

Ucz się Kieras ucz............ :good:

Opublikowano

Jak się sprawdzę to mam robotę po szkole zapewnioną :wink4:

Opublikowano

Jak się sprawdzę to mam robotę po szkole zapewnioną :wink4:

to ino sie staraj :)

Ps. Dzis napisal do mnie forumowicz i szuka takiej audiczki jak moja czarnula :) Moze akurat sie uda i bedzie B8 w teamie :polew:

Opublikowano

no to karol , trzymam kciuki :decayed:

Opublikowano

Jak się sprawdzę to mam robotę po szkole zapewnioną :wink4:

to ino sie staraj :)

Ps. Dzis napisal do mnie forumowicz i szuka takiej audiczki jak moja czarnula :) Moze akurat sie uda i bedzie B8 w teamie :polew:

jest juz w klubie B8 - madmac73 - jeździł w zeszłym roku na spoty i jak znajdzie czas to na pewno sie pojawi w tym roku

Opublikowano

otworzylem nowy watek mam nadzieje ze wywalczymy wiecej znizek,wpisujemy panowie i panie tylko konkrety!!! jak komus uda sie wywalczyc wiekszą znizke tym bardziej bedzie mile widziana :naughty: a wiec do dziela :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/znizki_dla_klubu_a4_kujpom-t136793.0.html

Opublikowano

Paweł trzymam kciuki za prace Twoją.Możesz wiele wynieść ( nauki,a nie części :naughty: ) :polew: bo skoda też ma podobnie jak Vw i Audi.

Opublikowano

oczywiście przecież to prawie jedno i to samo :naughty:

Opublikowano

Ale co,nauka i częsci :polew: hahhahaah zartuje :naughty:

Opublikowano

Napewno nie bede tam siedział i zbijał bąków ... postaram się jak najwięcej wynieść (oczywiście wiedzy ! ) o tych fantastycznych klekotach i Kuchenkach :cool1:

Karol , ten kolo tak szedł jak by mu zwieracze juz puściły :naughty:

Opublikowano

Może był w moim wieku :gwizdanie: A tak na poważnie to miał wiele szczęścia .Paweł żartowałem ,nie gniewaj się :no:

Opublikowano

Ale co ty , wiem dobrze ze tutaj prawie kazdy sobie jaja robi , ja jestem bardzo sympatycznym czlowiekiem który lubi żartować z innych jak i z siebie :decayed:

Opublikowano

Wiem ,wiem niech Ci ta praca wiele przyniesie korzyści,materialnych i wiedzy.Pozdrowionka :>

Opublikowano

A ja dostałem robote w Skoda Auto Bieranowski na wakcje :decayed::dance:

no to bedziesz kolo mnie i bede mial cie na oku :cool1: , znam tam prawie wszystkich :tongue4: i porozmawiam z Włodkiem zeby cie zostawil na stale :hi:

Opublikowano

Ps. Dzis napisal do mnie forumowicz i szuka takiej audiczki jak moja czarnula :)

oby się sprzedała bo w dwóch postach zachwalałem mu Twoją audiczkę ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.