Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

temat był juz poruszany na dzisiejszym spocie , ale jak ciebie jeszcze nie było :wink4:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w tym tygodniu się dowiem ile by wzięli na Fordońskiej za takie coś.. (koszulki)

Opublikowano
Opublikowano

no tak :naughty:

myślę że tę fotkę mozna śmiało nazwac fotka spotu :good:

ciekawe co tam zobaczyli :naughty::polew:

i od razu moge opisac co sie tam dzieje:

Newman stoi na czatach

Reniu był z żoną więc spogląda delikatnie, dyskretnie

Kierownik to w ogóle hu... wie gdzie sie patrzy :polew:

Rafi nie przepusci okazji zeby cos fajnego zobaczyc

A Majki oczywiscie aż wypadnie zara z tego parkingu :polew:

35cb155d2fa77c32.jpg

mam nadzieje ze zgadzacie się zemną :polew:

pozdrowionka :good:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

potencjał jest, jest - pokażę kilka zdjęć z sesji MX-5 brata na tej miejscówce..

53480659.jpg

48707134.jpg

9kqblf.jpg

23muhie.jpg -> tu z młodszą siostrą... z obecnym autem poprzedniego właściciela MX'a

Opublikowano

Tutaj była próba tańca synchronicznego tylko Newman nie załapał :nabijasie:

f763d3873ad566c6med.jpg

Opublikowano

Kierownik to w ogóle hu... wie gdzie sie patrzy :polew:

:polew:

Opublikowano

potencjał jest, jest - pokażę kilka zdjęć z sesji MX-5 brata na tej miejscówce..

Jak patrzę na takie PRO foty to mi wstyd, że w ogóle wyskakuję z moją "idiot-camerą" :blink: (tak nazywają takie aparaty fotoreporteży ode mnie z redakcji :wallbash:)

Opublikowano

te zdjęcia robił kolega... mogę go poprosić żeby kiedyś wpadł na spota :) ale Reniu nie przejmuj się, Twoje zdjęcia są świetne! chyba najlepsze zdjęcia robisz z naszego regionu..

Opublikowano

beztytuudrv.png

:decayed:

Opublikowano

:kox:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 23:05_________________________________________________[br]

EDIT

Ja piedo** :kox: właśnie uświadomiłem sobie że dzisiaj były same czarne (ciemne) Audiki i tylko jedno kurna jedyne moje sreberko :jerk: ale czad :decayed::kox:

PS. oczywiście była też zielona A6, następnym razem muszę się jej dokładniej przyjrzeć :good: plus czerwona A4 spóźnionych koleżanek :gwizdanie:

Opublikowano

PS. oczywiście była też zielona A6, następnym razem muszę się jej dokładniej przyjrzeć :good:

i było też ciemnoszare A3 ;(

Opublikowano

Wyedytowałem w międzyczasie aby było jak należy ;)

Opublikowano

no i moja szara myszka byla Wujku :tongue4:

Opublikowano

Dlatego wyedytowałem na czarne (ciemne) :gwizdanie:

Jak to mówią... wilk syty i owca zjedzona :nabijasie:

Opublikowano

Mówiliście dzisiaj, że w Inowrocławiu jest jakaś czarna B7 w sedanie prowadzona przez płeć piękną przypomnicie mi jej nick - wydaje mi się że Zuza... dobrze pamiętam :)

Opublikowano

taa

Opublikowano

Tak Tomlandia - to nasz drugi rodzynek - ZUZKA :tongue4:

Opublikowano

No to macie coś ode mnie na lepsze spanie:

heniu.jpg

THX Rafi :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.