Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

niedługo wszystkie będą czarne pierdy walić na ulicach :polew:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ostatnio na TVN turbo był artykuł o wadliwych sprzegłach w wysokopreznych subarakach... Ciekawe czy cos poprawią w tym, jeśli nie - katastrofa.

Opublikowano

jak mija dzionek ? :naughty:

Opublikowano

Znowu się nie wyspałem :lazy:

Opublikowano

ja też... ale się cieszę bo mam kolejny przedmiot zaliczony :dance: czekam na informację co mam ze statystyki i zarządzania zasobami ludzkimi, a w piątek już pierwszy egzamin :kwasny:

Opublikowano

No ja też do przodu :P 5 wpadła z technologi informacyjnych :P

Edit.

I właśnie sie dowiedziałem, ze mam 4 z prawa :P

Opublikowano

Znowu się nie wyspałem :lazy:

siemka

tez się nie wyspałem :kwasny:

ogólnie dzionek lajtowo dzis mija :gwizdanie:

pozdrowionka :>

Opublikowano

a Ty byłeś dziś na uczelni? bo miałem dla Ciebie ten kalendarz

Opublikowano

a Ty byłeś dziś na uczelni? bo miałem dla Ciebie ten kalendarz

Byłem do 11 ;P Napisałem szybko koło z infy wpisał ocene i bajo. Kalendarz jakoś ogarniemy na spocie, jak nie to pewnie w piatek na egzaminie :P
Opublikowano

spoko, wezmę go na egzam jak coś ;) [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 14:51_________________________________________________Nowa Zelandia 1:1 Słowacja :good: dobrze tak Słowakom :P

Opublikowano

:hi:

nom , to dodaje jej uroku :>

Opublikowano

bryla auta naprawde niczego sobie

Opublikowano

czesc Tomek dawno Cie nie widzialem :polew:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 15:50_________________________________________________pochwal sie, ze werbujesz nowego "czlonka" klubu :evil:

Opublikowano

czesc Tomek dawno Cie nie widzialem :polew:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 15:50_________________________________________________pochwal sie, ze werbujesz nowego "czlonka" klubu :evil:

aaaa tammm............

Oporny jakiś, a do tego Ty nie chcesz mi pomóc w tym temacie.

Opublikowano

bryla auta naprawde niczego sobie

Nom, ale ten downsizing silników jest już trochę śmieszny... niedługo będą pakować 0.8 z tripple turbo o mocy 120KM który rozsypie się po 184tys :disgust:

Opublikowano

bryla auta naprawde niczego sobie

Nom, ale ten downsizing silników jest już trochę śmieszny... niedługo będą pakować 0.8 z tripple turbo o mocy 120KM który rozsypie się po 184tys :disgust:

niestety ale skoro tak robie to pewnie rynek tego wymaga :confused4:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 16:09_________________________________________________

Może i my na jakimś spocie zagramy?????? :decayed:

http://www.sadistic.pl/pilka-do-kosza-auto-vt43201.htm

dobre :polew:

Opublikowano

niedługo zaczną produkować 2.0 V8 :polew: przynajmniej akcyza będzie niższa (dopóki jej nie zlikwidują)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.