Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Grzechu bo teraz mundial jest to trzeba oglądać, a forum po ostatnim meczu trzeba zapisywać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

w sumie nie masz czego żałować... nic ciekawego, nie postarali się Canarinos :kwasny: ale ważne, że 3 pkt zdobyli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

jedyne co żałuje że już nie ma Ronaldo (nie mylić z lalusiem Cristiano),jak grał "Ronnie" to były emocje.w drużynie brazylijskiej zakochałem się podczas mundialu 94 w USA.... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w 98, to był pierwszy mundial jaki oglądałem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja płakałem też 4 lata później.. ale wtedy to z radości :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, wiem - supermarket Stokrotka + ich galeria jakaś... bardzo mnie to irytuje bo jest cholernie głośno i mam problem żeby się skupić na nauce :kwasny: dodatkowo pajace rozkopali skrzyżowanie bo sobie ciągną kanalizację (wszystko ok - to zrozumiałe, ale mogliby uprzedzić, że będzie utrudniony dojazd do domu tak jak to zrobili przy remoncie ulicy) i jest problem żeby dojechać do domu od drugiej strony... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje wczoraj Korea powinna wygrać, grali dużo lepszą piłkę. Brazylia była sztywna przez większość czasu.

Karolusss :P Pisz na PW jak coś się będzie szykować, z przyjemnością na meczyk wpadnę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 08:31_________________________________________________ :mysli:

co tu dziś ciekawego się szykuje :cool1:

Argentyna-Korea Płd

Grecja-Nigeria

Francja-Meksyk

hmm,hitu meczowego dziś tu nie widzę hyba dużo sie nie straci gdy się nie obejrzy :gwizdanie:

w każdym bądź razie, MIŁEGO DZiONKA ŻYCZE WSZYSTKIM :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: :> prawdopodobnie z Grzegorzem robimy małego spota w piernikowie i przy okazji jeśli pogoda dopisze chcemy rozpalic grilla, jesli ktoś chętny to zapraszamy:) miejce i czas jest jeszcze do ustalenia :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

tak, wiem - supermarket Stokrotka + ich galeria jakaś... bardzo mnie to irytuje bo jest cholernie głośno i mam problem żeby się skupić na nauce :kwasny: dodatkowo pajace rozkopali skrzyżowanie bo sobie ciągną kanalizację (wszystko ok - to zrozumiałe, ale mogliby uprzedzić, że będzie utrudniony dojazd do domu tak jak to zrobili przy remoncie ulicy) i jest problem żeby dojechać do domu od drugiej strony... :kwasny:

Uuu no to faktycznie lipa :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...