Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja jestem na początku sesji, ale ten tydzień mam wolny więc też się piszę :)

1. ArturB6

2. jedrekx

3. ..

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chociaz ciekaw jestem gdzie bedzie nowa miejscowa :) moznaby skorzystac hehehe no chyba ze pojada do gory na kauflanda :polew:

ul toruńska - to ich nowa miejscówka - i nawet tam z Rafałem byliśmy. mówiłam ostatnio Reniowi o tym miejscu

Opublikowano

Witam.

1. ArturB6

2. jedrekx

3. tomiczka

Opublikowano

tomiczka zadzwon do Michala ze sie cos bedzie jutro odbywac :evil:

Opublikowano

kolejny mecz NUDA TOTALNA :disgust:

Opublikowano

"w planach drift oraz palenie gumy" jak dla mnie to wszystko w tym temacie... ja sobie odpuszczę taką imprezę :thumbdown:

Beemki palą gumę, Hondy śmigają w kółko na odcince a Audi... grilują lub wędzą :kox:

Pozdrowionka :drinks:

Opublikowano

Wujku Reniu a Ty na jutro bys sie pisal?? :cool1:

Opublikowano

:no: inne plany

btw widzę, że spodobało się tu wujkowanie :polew:

Opublikowano

Wujku Reniu a Ty na jutro bys sie pisal?? :cool1:

nie zapominajmy że do Artura wypadałoby się zwracac MISTRZU :tongue4:

pozdrowionka :cool1:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2010, 18:10_________________________________________________czy wie ktos cos na temat sensora od poduszek :mysli:

czy jesli jest awaria sensora , mozna go naprawić,(zastapić) czy trzeba wymienić :mysli:

Opublikowano

Majki, jak możesz? Mistrzu? Do Artura?

WIELKI MISTRZU !!!!!!!! Ta forma jest o wiele lepsza !!!

Hej Artur. Kiedy dzielisz kolejną premię? :>

Opublikowano

[wazelina detected]

:nabijasie:

Opublikowano

Taaaa.......... Od razu wazelina .... eheeeeee

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Taaaa.......... Od razu wazelina .... eheeeeee

:polew: :polew: :polew:

normalnie wazelina, bez dwóch zdań :polew:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2010, 18:25_________________________________________________dobra starczy bo się w główce popierd... yyyy Mistrzowi :tongue4:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2010, 18:27_________________________________________________o sensor pytałem :mysli:

Opublikowano

chwile mnie nie bylo a tu prosze ... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2010, 18:29_________________________________________________dobra ide na GP Polski...majki a Ty na jutro sie piszesz??

Opublikowano

tomiczka zadzwon do Michala ze sie cos bedzie jutro odbywac :evil:

Dzwoniłem. Jak tylko będzie jakieś spontan-iczne spot-kanie, to podjedzie swoim albinosem.

Opublikowano

chwile mnie nie bylo a tu prosze ... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2010, 18:29_________________________________________________dobra ide na GP Polski...majki a Ty na jutro sie piszesz??

:no: no niestety

z miła chęcia ale plany rekraacyjno rodzinno wyjazdowe

mysle ze w nastepny weekend w toruniu będzie konkret spot :good:

Opublikowano

Majki, a czy pokazuje Ci się na desce kontrolka od poduchy?

Opublikowano

majki a wywalilo sensor na kompie? oplaca Ci sie z nim bawic jak urzywka kosztuje 30-50zl na allegro...[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2010, 19:12_________________________________________________ale jak chcesz naprawiac to masz: tomcar 500155789 ul chrobrego (nieznam numeru) na przeciwko mleczarni, jak aso nie daje rady to czesto podsylaja do niego, zadzwon i sie zapytaj co i jak

Opublikowano

spoko,dzięki za info :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.