Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale o so chosi :drunk: Grzechu zmienia auto? :cool1:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Grzechu mam nadzieję że zawitasz do mnie na spota :mysli:

Majki nie wiem czy już w tym czasie nie pozbęde się samochodu :gwizdanie:

Reniu z tej wypowiedzi można to wywnioskować :naughty:

Opublikowano

Hy... jakieś szczegóły? Znalazł się kupiec z workiem pieniędzy, niunia niedomaga i trzeba ją dobrze wydać czy inny plan? :naughty:

Opublikowano

Grzechu nic nie chce powiedzieć ... pewnie tu b8 sie szykuje :kox:

Opublikowano

to chyba wie tylko sam właściciel żabki...

Opublikowano

ja tez sie chce zalapac :naughty:

The number of the beast is...

The_number_of_the_beast_is_666_Philadelphia%2C_Rosenbach_Museum_and_Library.jpg

Opublikowano

no a ja juz w pracy :tongue4:

Opublikowano

No nie ukrywam, dzisiaj pierwszy dzień lata, pierwszy post na diabelskiej stronie i jeszcze kilka innych fajnych rzeczy mi się przydarzyło... Today is my lucky day!!! Może faktycznie skreślę totka??? :evil:

Opublikowano

No nie ukrywam, dzisiaj pierwszy dzień lata, pierwszy post na diabelskiej stronie i jeszcze kilka innych fajnych rzeczy mi się przydarzyło... Today is my lucky day!!! Może faktycznie skreślę totka??? :evil:

Zuzk@ pochwal sie co ci sie takiego fajnego dzis trafia :) nie badz taka tajemnicza bo wiesz wyobraznia dziala :polew:

Opublikowano

Grzechu mam nadzieję że zawitasz do mnie na spota :mysli:

Majki nie wiem czy już w tym czasie nie pozbęde się samochodu :gwizdanie:

Reniu z tej wypowiedzi można to wywnioskować :naughty:

Pewnie chwilowy brak Żaby będzie ;P

Opublikowano

Manny zeby bylo jasne ja w tym rak nie maczam :evil:

Opublikowano

No nie ukrywam, dzisiaj pierwszy dzień lata, pierwszy post na diabelskiej stronie i jeszcze kilka innych fajnych rzeczy mi się przydarzyło... Today is my lucky day!!! Może faktycznie skreślę totka??? :evil:

Zuzk@ pochwal sie co ci sie takiego fajnego dzis trafia :) nie badz taka tajemnicza bo wiesz wyobraznia dziala :polew:

Sprawy służbowe w obecnej pracy, sprawy również związane z karierą ale poza obecną instytucją, kilka miłych spotkań... ach, ta wasza ciekawość...

Opublikowano

:naughty:

jesteśmy zazdrośni :tongue4:

Opublikowano

Przecież wiecie, że dla mnie zawsze jesteście i będziecie Number 1 !!! :tongue4:

Opublikowano

w banku wszystko zgodnie z planem :naughty:

kasa w kieszeni :evil:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 16:31_________________________________________________żeby nie pajacować z żadnymi tajemnicami to powiem że zrealizuje liste modów którą kiedyś na forum pisałem :cool1:

Opublikowano

no Grzechu to czekamy :wink4:

Opublikowano

Lampki? :D Jak coś służę pomocą.

Opublikowano

a ja juz nie pamietam co to bylo... ktoś przypomni ?

Opublikowano

Lampki? :D

też :wink4:
Opublikowano

oto moje Audi A4 b5 z 1997 roku 1.9TDI 90KM.na wyposażeniu klimatronic,el.szyby,el.lusterka,4 x airbag,otwieranie i zamykanie szyb z pilota.

planowane mody:

-wywalenie znaczków S4

-felgi 17" :good:

-lampy poliftowe

-białe kierunki boczne

-białe zegary(z czerwonym podświetleniem)

-kiera obszyta skórą

-gleba 30mm

-skrzynia basowa (ok.1000W)

-polerka fajek

-ciemne szybki(tył)

-chip :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.