Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dla mnie to żaden kłopot. Raczej zaszczytem będzie wieźć taką osobistość z Bydgoszczy. Jakby co, to pisz. :)

WAZELINA_wazeliniarstwo.jpg

Uuuuuuuuuuu chłopie!!!!! Żarty żartami, ale teraz pojechałeś ciut za mocno.

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kurde , jedno mie dziwi ...

jest czwartek godzina 11:44 , no i nasuwa mi się jedno pytanie .... A w nie w pracy ? :decayed:

Opublikowano

Ja pracuje :kawa:

Opublikowano

nie wybiera się ktoś z Was do Mławy albo Ciechanowa??

Opublikowano

ja mam wolne :pali:

Opublikowano

nie wybiera się ktoś z Was do Mławy albo Ciechanowa??

Ja mam w ch..j czasu, chajsu też mi nie brakuje i wsządzie mogę pojechać.

Chcesz się zabrać?

Opublikowano

nie wybiera się ktoś z Was do Mławy albo Ciechanowa??

Ja mam w ch..j czasu, chajsu też mi nie brakuje i wsządzie mogę pojechać.

Chcesz się zabrać?

to kup autobus bedziesz nas wszystkich wozil :polew:

Opublikowano

nie wybiera się ktoś z Was do Mławy albo Ciechanowa??

Ja mam w ch..j czasu, chajsu też mi nie brakuje i wsządzie mogę pojechać.

Chcesz się zabrać?

to kup autobus bedziesz nas wszystkich wozil :polew:

A koncern AUDI wypuścił już jakieś autobusy? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie wybiera się ktoś z Was do Mławy albo Ciechanowa??

Ja mam w ch..j czasu, chajsu też mi nie brakuje i wsządzie mogę pojechać.

Chcesz się zabrać?

to przyjedź po mnie :naughty:
Opublikowano

nie wybiera się ktoś z Was do Mławy albo Ciechanowa??

Ja mam w ch..j czasu, chajsu też mi nie brakuje i wsządzie mogę pojechać.

Chcesz się zabrać?

to przyjedź po mnie :naughty:

A widzisz Grzesiu. Pokorne ciele dwie matki ssie.

A jakbym teraz zgodził się na podróż z Tobą, to byłby to szczyt WAZELINIARSTWA :polew: :polew:

Opublikowano

ja jestem ten mniejszy :polew:

lim_wazeli.jpg

Opublikowano

Dobrze znać swoje miejsce Grześ :good::polew:

to kiedy jedziemy ?? :polew:
Opublikowano

Dobrze znać swoje miejsce Grześ :good::polew:

to kiedy jedziemy ?? :polew:

:polew: :polew: :polew:

Dawno nie wyszła mi tak szyderczo prowokacja.

Co do czasu i chajsu, to cięrpię na chroniczny brak obu składników, chyba jak większość :wallbash:

Opublikowano

:polew:

też nie mam kasy ;(

Opublikowano

Chyba tak :>

Opublikowano

Chyba tak :>

no dobra mam ale jestem skąpy nawet dla siebie :tongue4:
Opublikowano

Ale naprodukowaliście... jeden dzień na działce bez neta i 7 stron do czytania...

do Torunia ja się piszę oczywiście...

Opublikowano

Jedzie ktos do Wawy w najblizszym czasie? Moze Zuzk@? :D Ona swiatowa kobieta :naughty:

Mam cos do odebrania w wawce i przewiezienia do bydy (albo inowroclawia :polew:) niewielki pakunek nie zajmie duzo miejsca

Jesli ktos sie wybiera to prosze o kontakt na PW albo GG 5242284

Opublikowano

lampki przyszły :dance:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.