Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry: :bry: :bry:

widać że upał doskwiera :polew: a chciałem już napisać zeby za dużo nie pisać żeby się nie spocić :gwizdanie: :tongue4:

witam wszystkich i pozdrawiam, miłego dzionka życzę :good:

aaaa, ten spontan to się odbył wczoraj :mysli:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no sciema ... dzisiaj jak dam rade to zrobie mały tutorial jak ogarnać irca - na prawde fajna sprawa

przypominam

ze server głowny to np. polska.irc.pl a kanał to oczywiscie #a4-klub.pl

Opublikowano

:bry:

mój dzisiejszy środek lokomocji - autobus miejski :)

żabka u mechanika się obniża :kox:

Opublikowano

jeszcze jeden osobnik jest potzebny do zniżki :mysli: konkretny :tongue4:

ja z chęcia bym sprawdził po takich kosztach ile jeszcze koników pod maską u mnie kopie :kox:

http://www.a4-klub.pl/smf/znizki_dla_klubu_a4_kujpom-t136793.0.html;msg1690851#msg1690851

pozdrowionka

Opublikowano

Reniu pomoz mi poszukac jak zdemontowac lampke podsufitki bo chce sie zabrac za kolejnego moda :ad::dance:

Opublikowano

Lejter... teraz zapierdal :decayed:

Opublikowano

Tak se mysle ze dzis sie zaczynaja mecze cwiercfinalowe... :) moze ktos ma chec sie spotkac przy browarze i meczyku :D Jutro wolne wiec mozna przyjac %

Opublikowano

Pany ...

Ktoś by musial kontakt z Nowkiem załapać ... Moskal chce smysze wysylać , a nowek ostatnio nie wchodzi w ogole na forum ... a to na jego adres powinny być smycze wyslane

http://www.a4-klub.pl/smf/smycze_iii_tura_jutro_sobota_372010_wysylka-t133473.135.html

Opublikowano
Pany ...

Ktoś by musial kontakt z Nowkiem załapać ... Moskal chce smysze wysylać , a nowek ostatnio nie wchodzi w ogole na forum ... a to na jego adres powinny być smycze wyslane

http://www.a4-klub.pl/smf/smycze_iii_tura_jutro_sobota_372010_wysylka-t133473.135.html

Grzechu... słyszałeś? Masz misję :gwizdanie:

Opublikowano

Reniu :kox:

Opublikowano
Grzechu... słyszałeś? Masz misję :gwizdanie:

:mysli:

[br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 10:13_________________________________________________

Reniu :kox:

tylko wybrani wiedzą o co kaman :kox: Reniu,Kierownik,Jędrek Gratuluje :notworthy:
Opublikowano

Hehe ale czad :kox:

Opublikowano

Tak se mysle ze dzis sie zaczynaja mecze cwiercfinalowe... :) moze ktos ma chec sie spotkac przy browarze i meczyku :D Jutro wolne wiec mozna przyjac %

a duży masz TV, bo ja trochę ślepa jestem??? :tongue4:

Opublikowano

Tak se mysle ze dzis sie zaczynaja mecze cwiercfinalowe... :) moze ktos ma chec sie spotkac przy browarze i meczyku :D Jutro wolne wiec mozna przyjac %

a duży masz TV, bo ja trochę ślepa jestem??? :tongue4:

46" szanownej pani wystarczy ? :polew:

A jak nie to mam zapasowe okulary :naughty:

Opublikowano

Wystarczy, teraz to będzie za duży i będę musiała cały czas głową kręcić, żeby nadążyć za piłką :tongue4::polew:

Opublikowano
Grzechu... słyszałeś? Masz misję :gwizdanie:

:mysli:

[br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 10:13_________________________________________________

Reniu :kox:

tylko wybrani wiedzą o co kaman :kox: Reniu,Kierownik,Jędrek Gratuluje :notworthy:

:mysli: ale o co chodzi :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: tajemnice na forum :evil::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nie oglądałeś Fight Clubu? To podobne zasady... o TYM mówić nie wolno :kox:

Opublikowano

Reniu , kurcze chłopaki zrobili lekki bajzel w temacie o zniżkach :gwizdanie: dało by rade cos tam ogarnąć ? :decayed:

Opublikowano

Kierownik najpierw to Wy sie ogarnijcie!!!!!! :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.